Новини центру Education & Research

На початку березня 2018 року до одного із найвідоміших освітніх закладів України із кількавіковою історією – Києво-Могилянської академії, завітала Мар’яна Никифорчин – експерт-практик центру Education & Research.

Метою візиту стала відкрита лекція на тему «Управління персоналом». Заняття охоплювало різні сфери менеджменту, серед яких розглядалися питання місця та ролі підбору і управління персоналом на підприємствах декількох рівнів розвитку.

Про що дізналися студенти?

• За рахунок чого підприємство має змогу конкурувати на сучасному ринку?
  • Місце управління персоналом на підприємстві?
  • Яку роль відіграють ті чи інші функції менеджера?
  • Які підходи слід обирати при підборі місця роботи?

Протягом лекції студенти отримали кілька практичних порад стосовно ролі працівника в окремих проектах, а також пройшли тестування центру Education & Research.

Такий етап дослідження допоможе виявити схильності окремого студента до сфери діяльності, в якій він планує розвиватися надалі.

У вас також є можливість пройти дослідження, виявивши свої глибинні здібності та схильності, перейшовши за посиланням.