Новини студентської ради

23.03.2020

ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА НАЙКРАЩИЙ МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ ТА ВИГРАЙ 2000 ГРН.

ШАНОВНІ ШКОЛЯРІ!

Інститут психології і підприємництва надає кожному із вас можливість взяти участь у конкурсі «Найкращий мотиваційний лист» на тему: “Чому я прагну навчатися в ІПП і яким бачу власне майбутнє?” і ВИГРАТИ знижку на навчання в Інституті в розмірі 2000 гривень.

ЧОМУ ВАРТО БРАТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ?

 Ви отримаєте практику написання мотиваційного листа – однієї з обов’язкових складових, що вимагають при вступі провідні вищі навчальні заклади світу;
 Якщо ваш мотиваційний лист виявиться одним із найкращих – отримаєте зворотній зв’язок від керівництва Інституту та викладачів стосовно змісту, наповнення та форми;
 Виграєте знижку в розмірі 2000 гривень на навчання за однією із програм Інституту: «HR-менеджмент» або «Комунікативний менеджмент» (на курсі передбачено лише 24 вільних місця).

Конкурс триває до 15 квітня 2020 р. включно. Про його результати буде повідомлено на сторінках соціальних мереж Інституту після обробки усіх листів.

Листи надсилати за електронною адресою edu@ipp.edu.ua до 15.04.2020 р.

СКАЧАТИ: методичні рекомендації з написання мотиваційного листа