ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ БІЛЯ КАМІНА В БІБЛІОТЕЦІ ІПП ПРОЙДЕ ПІД КУРАТОРСТВОМ КОСТЯНТИНА КРУГЛОВА

Інститут психології і підприємництва продовжує серію освітніх заходів “Вечори біля каміна” в інтелект-клубі “Афінська школа”. Щомісяця викладачі ІПП презентують книги, що сприяють розвитку розуму та особистості, самопізнанню та розкриттю внутрішнього потенціалу.

22 жовтня зустріч біля каміна в бібліотеці ІПП пройде під кураторством Костянтина Круглова – онтопсихолога, співзасновника Інституту психології і підприємництва.

Викладач ІПП презентує книгу, автор якої дає відповіді на споконвічні питання людини про те, як прожити щасливе та успішне життя.

🔥 Також разом обговоримо біля каміна:
🔸 Коли найліпший час змінювати себе на краще;
🔸 Залежність від думок оточення: як її впізнати та як її позбутися;
🔸 Образа — яке для неї реальне підґрунтя та як керувати собою у ситуації образи;
🔸 Чому люди турбуються та відчувають тривогу;
🔸 Що таке справжня свобода.

Хочете дізнатися, що за книга містить стільки корисних знань?

Ми чекаємо Вас на нашому вечорі!

Обирайте близькі та цікаві для Вас теми, приймайте участь у заходах та розкривайте головну інтригу вечора – назву книги, що ми рекомендуємо цього разу!

Вартість участі: 800 грн.

Чекаємо на ваші заявки в Telegram, Viber за номером: (067) 829 66 13