ДІЛОВИЙ СНІДАНОК В ІПП: ЗУСТРІЧ «ДІЛОВИХ УКРАЇНСЬКИХ ЖІНОК»

20 лютого до Інституту психології і підприємництва завітали представниці Громадської організації «Ділові Українські Жінки». Клуб успішних жінок реалізовує ряд соціальних та креативних проектів у понад 14 регіонах України.

Спільнота клубу зацікавлена в саморозвитку та освіті учасниць, тому жінки залюбки завітали на «Діловий сніданок», де на них вже чекали представники та лектори Інституту психології і підприємництва.

Традиційно гостям запропонували ознайомитися з інтер’єром та історією закладу, поринути в його атмосферу й відвідати аудиторії Інституту, кімнати для студентів, бібліотеку, бутік італійського одягу Massimo Sarto, конференц-зал, ресторан. Кожен куточок Інституту не залишився поза увагою і приємно вразив учасниць клубу.

Знайомство із закладом продовжилось у піцерії, де на гостей вже чекав запашний та поживний сніданок, а також свіжі солодощі від кондитерської Aletheia Dolci.

Учасниці клубу приїхали на «Діловий сніданок» до Інституту з різних куточків України. Кожна жінка поділилася своєю історією вступу до клубу та розповіла про сферу власної діяльності. По завершенню сніданку гостей запросили до конференц-зали, де на них чекали лекції та творчі завдання від викладачів Інституту.

Викладач Інституту Ярослава Шкурко розповіла про техніки проведення інтерв’ю з кандидатами, зупинившись на методиках оцінювання. Гості розглянули ряд запитань, які допомагають інтерв’юерам глибше розуміти наміри інтерв’юйованих та виявити наскільки той чи інший кандидат підходить компанії. Лектор акцентувала увагу на найтиповіших помилках інтерв’юерів, яких слід уникати під час співбесіди.

Про що «говорить» одяг, аксесуари, підібрані кандидатом деталі образу, а також про те, як правильно «зчитати» інформацію розповіла викладач Інституту Ірина Хоменко. Гості переглянули ряд відеороликів з інтерв’юйованими особами, які лектор аналізувала разом з аудиторією, пояснивши чому деякі з кандидатів були переконливішими за інших та привернула увагу до кольорів, які слід обирати для власного образу під час співбесіди.

Викладач Інституту Михайло Іоффе провів лекцію-практикум з кінетики та проксеміки. Разом із викладачем учасники переглянули кілька відео, в ході яких гості мали змогу проаналізувати поведінку, жести, положення рук та ніг, а також іншу інформацію, яку «демонструвало» тіло кандидата.

Учасниці «Ділового сніданку» здійснили комплексний аналіз інтерв’юйованих осіб, адже мали змогу оцінити їх одразу із трьох точок зору: методик підбору персоналу, стилю одягу, кінетики та проксеміки.

Учасниці клубу «Ділових Українських Жінок» активно брали участь у дискусіях, ставили багато запитань та виявили бажання повернутися до Інституту психології і підприємництва у якості студенток за програмами Mini MBA.