ЕКВАТОР ДРУГОГО СЕМЕСТРУ В ІПП

З 23 по 26 травня студенти ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва», які навчаються за програмою Mini MBA «HR-менеджмент», перетнули екватор другого семестру першого року навчання, продовжуючи детальніше вивчати специфіку роботи HR-менеджера.

Третій модуль розпочався з дисципліни «Кінетико-проксемічний, фізіогномічний аналіз». Лектор Михайло Іоффе приділив значну увагу ногам та стопам, як одним із найважливіших джерел інформації для «читача» мови тіла. Пройдену теорію студенти розбирали на відеоприкладах, робили спроби зчитування інформації, згодом самостійно аналізуючи їх.

Другий день третього модуля був присвячений розбору психоаналізу, зокрема дослідженням Зигмунда Фрейда. В рамках дисципліни «Загальна психологія» Олена Бабіна зупинилася на психосексуальних стадіях розвитку особистості. Протягом лекції студенти розібралися в оральній, анальній, фалічній, генітальній стадіях та латентному періоді, а також не обійшли стороною Едіпів комплекс і комплекс Електри.

Суботу студенти присвятили вивченню філософії. Лектор Лариса Тарасюк продовжила знайомити слухачів з науковою спадщиною І. Канта, перейшовши до інших філософів, серед яких Й. Фіхте, Ф. Шеллінг, Г. Гегель, Л. Фейєрбах та інші. Наприкінці заняття студенти отримали практичне домашнє завдання для «витончення розуму» –  дати відповіді на 22 філософських запитання. Вже наступного разу студенти матимуть змогу взяти участь у дискусії та самостійно зробити висновки, розмірковуючи на тему: «Що було раніше: совість Закону чи Закон совісті?».

В останній день в рамках дисципліни «Онтопсихологічний підхід в управлінні персоналом» студенти детально розбирали психологічний тест шести малюнків. Олена Бабіна розповіла чому цей тест варто використовувати під час підбору персоналу. Всі отримані знання студенти відразу відпрацювали на практиці: отримали шість аркушів, на кожному з яких слід було намалювати дерево, чоловіка, жінку, родину, актуальну ситуацію сьогодні та мету або ситуацію майбутнього. Олена Бабіна розповіла на які деталі малюнків варто звернути увагу, що означає кожна з дрібниць, а студенти мали змогу розібрати власні малюнки і дізнатися про себе дещо нове.

У п’ятницю на факультативі «Бізнес і дрес-код» розбирали особливості ділового іміджу, вчилися підбирати одяг, який буде сприяти продажу, дізнавалися як не помилитися з коктейльним і вечірнім образом для ділових заходів. У суботу на сінемалогії продовжили знайомство з психоаналізом під час перегляду фільму «Коли Ніцше плакав».

Останній день третього модуля став незвичним для студентів – на екскурсію в Інститут психології і підприємництва завітали абітурієнти та їхні батьки, які розглядають навчальний заклад, як місце для отримання вищої освіти. Олена Бабіна провела екскурсію кампусом та територією інституту, розповіла про умови вступу та навчання, а після запросила відвідати лекцію з дисципліни «Онтопсихологічний підхід в управлінні персоналом».

Керівництво інституту вирішило піти на зустріч усім, хто бажає ближче познайомитися з особливостями навчання у ВНЗ, лекторами, методиками та інструментами, а тому 23 червня інститут знову відчинив свої двері для усіх охочих!