ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

ЕКВАТОР «HR-МЕНЕДЖМЕНТУ»: НОВІ ЗНАННЯ І ВРАЖЕННЯ

6-9 лютого стали чотирма визначними днями не лише для новоспечених студентів – слухачів нової програми Інституту Mini MBA «Комунікативний менеджмент», але й важливим етапом для студентів програми «HR-менеджмент», які перейшли екватор другого навчального року.

Шостий модуль розпочався у четвер 6 лютого із лекції «Побудова HR-служби в організації. Корпоративна культура», яку проводила Тетяна Іванова. Види та причини виникнення конфліктів у компанії та шляхи їх розв’язання, життєві цикли організації, розвиток колективу та безліч іншого розглянули другокурсники, закріпивши все практикою за допомогою ряду тестових завдань.

П’ятниця 7 лютого була присвячена лекції з антропосоціогенезу, яку прочитала Лариса Гармаш, розкривши студентам три моделі розуміння часу, синхронне зародження філософії у трьох культурних куточках планети, феномен «грецького дива» та інші важливі поняття й нюанси.

Із нетерпінням чекали другокурсники на практикум із діагностики персоналу, який провела Вікторія Виноградова 8 лютого. Студенти відпрацьовували спеціально підібрані достовірні стандартні методики, що підбираються під профіль вакансії. Важливим у такому підборі є те, що його має здійснювати лише кваліфікований фахівець. Викладач Інституту детально розповіла про кожну методику та разом зі студентами проаналізувала ефективність наведених тестів. Набуті знання студенти можуть використовувати вже зараз, підвищуючи продуктивність компанії.

У завершальний навчальний день шостого модуля Костянтин Круглов прочитав лекцію з «Соціальної онтопсихології». Про три шляхи формування правових відносин, природне, позитивне право, етику, мораль, закон та справедливість дізналися другокурсники.