SELECTION COMMITTEE: +38 (067) 519-75-77

STUDENT COUNCIL`S NEWS & EVENTS

17.01.2020

НОВІ КРОКИ ДО УСПІХУ: ДЕТАЛІ П’ЯТОГО МОДУЛЯ

Четвер 16 січня 2020 року зустрів першокурсників, які навчаються за програмою Mini MBA «Психологія бізнесу», складною й водночас надзвичайно корисною темою «Психологія права». Викладач ІПП Костянтин Круглов прочитав лекцію, розбираючи разом зі студентами ряд понять, окремо зупинившись на шляхах формування правових відносин.

У п’ятницю студенти вивчали «Основи онтопсихології» разом з Іриною Хоменко. Першокурсники розглянули філософський аспект народження «Я» – фундаментального завдання всієї онтопсихології. Це одна із найцікавіших тем курсу, що сповнена дивовижною енергетикою і спонукає до пробудження «психології перемоги», розуміння внутрішнього успіху від власного розвитку й відчуття «примноження» себе самого.

Субота та неділя були присвячені лекціям із «Загальної психології», які читали викладачі Інституту Олена Бабіна та Вікторія Виноградова. Разом із лекторами студенти розглядали та аналізували теми «Психоаналіз Фрейда» та «Гуманістична психологія».

По завершенню модуля студенти успішно склали два іспити з дисциплін «Менеджмент персоналу» та «Основи онтопсихології», з нетерпінням чекаючи на наступні заняття, нові знання та виклики.