ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

ФАКУЛЬТАТИВИ: КОРИСНО VS ЦІКАВО

Семінари, тренінги, лекції, написання есе, підготовка до іспитів – безперервне навчання і самовдосконалення. Усе це не новина для спеціалістів, які навчаються за програмами Mini MBA по всьому світі. Через брак часу інколи люди бізнесу рідше дивляться кіно, менше читають художньої або філософської літератури, а перевагу скоріше віддають професійній.

Література, кіно, дискусії та обмін враженнями – невіддільні умови для розвитку критичного мислення, розширення кругозору, пізнання себе та оточуючих і багатьох інших речей.

Студенти ІПП мають змогу «проживати» книги, які читають і ділитися враженнями в інтелект-клубі «Афінська школа», брати участь у синемалогіях і самотужки робити висновки зі спільно переглянутих кінострічок, дискутувати на теми етики, мистецтва, естетики, філософії, політики й безліч інших. Усе це доступно для студентів Інституту під час факультативів, які заклад організує в ході кожного нового модуля.

Легка і невимушена атмосфера, близькі за духом люди – студенти або гості закладу, члени бізнес-спільноти, обмін досвідом і враженнями, а ще безліч корисної інформації, що допомагає не лише отримувати знання, але й задоволення від навчання, спілкування, пізнання себе та світу.

Приходьте до ІПП, пізнавайте, надихайтеся, навчайтеся із задоволенням!