ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

ФАКУЛЬТАТИВИ ТРЕТЬОГО МОДУЛЮ: ЧОГО НАВЧАЛИСЯ СТУДЕНТИ ІПП?

Факультативи – традиційна частина навчального процесу в Інституті психології і підприємництва. Факультативні заняття передбачають поглиблене вивчення деяких навчальних предметів і спрямовані на розширення науково-теоретичних знань і практичних умінь студентів ІПП.

Під час третього модулю слухачі Інституту мали змогу прийняти учать у двох факультативах, один із яких був присвячений синемалогії за фільмом «Дім Версаче», а другий – перегляду лекції професора Антоніо Менегетті «Види карми».

Синемалогія за кінострічкою «Дім Версаче» дала учасникам можливість проаналізувати як саме стиль діади, освоєний у дитинстві, впливає на створення великих бізнес-імперій, а також простежити шлях знаменитого Будинку моди Версаче не лише за фільмом, але й поринути у його реальну історію, проаналізувати передумови його розквіту та результати втрати колишньої слави.

«Ми постійно відчуваємо на собі наслідок встановлених нами причин і є причиною наслідків, які ми породжуємо»

(с) А. Менегетті

Факультатив за відеолекцією професора Антоніо Менегетті «Види карми» був присвячений кармі, як наслідку помилкових дій і тому, як кожен вибір обумовлює наступний і позначається на цілому. Учасники розглянули чотири типи карми та детально їх проаналізували.