ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ І ПІДПРИЄМНИЦТВА РОЗПОЧАВ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ!

На час карантину Інститут психології і підприємництва запровадив дистанційне навчання і перетворився на сучасний майданчик для проведення онлайн-заходів будь-якого формату. Незмінними залишилися атмосфера пізнання й отримання нових знань, а ще дух ділової та плідної співпраці, у чому надзвичайно допомогли як викладачі, так і студенти.

Другий модуль весняного семестру відбувся в онлайн-форматі, дещо змінивши та доповнивши спеціально адаптований для студентів навчальний план. Студенти усіх навчальних програм Mini MBA отримали завдання для домашнього опрацювання, які протягом модулю відпрацювали із викладачами у практичному форматі. Теоретична частина усіх лекцій була поєднана із додатковою практикою, що допомогло студентам ще глибше поринути у вивчення ряду дисциплін.

Розпочався другий модуль з лекції президента Інституту Олени Бабіної на тему «Паніка VS Вірус». Наприкінці лекції студенти розбирали ряд питань, що назріли в ході доповіді. Чи справді тривога, яку викликає пандемія коронавірусу, може нашкодити не менше самої вірусної інфекції? Як підтримувати свій психоемоційний стан? Куди скеровувати енергію, чому і як слід блокувати масову паніку? А також безліч інших актуальних питань.

За розкладом відбулися не лише заняття, але й факультативи, які теж пройшли в онлайн-форматі. Разом із викладачем Інституту Ларисою Тарасюк студенти розбирали філософське поняття «Алітейя», критерії, концепції, теорії, судження і вчення найвизначніших філософів, поринувши в унікальну подорож атмосферою і духом стародавніх часів. Наприкінці заняття викладач навела цитату професора Антоніо Менегетті «Життєвий світ є чиста, точна інтуїція. Внутрішній контакт з Логосом, Ін-се – шлях, який дозволяє пройти до точки формалізації чистої інтуїції. Це дозволяє доступ до зародження чистої інтуїції».

Не менш вражаюча атмосфера панувала й на синемалогії за фільмом «Тут курять», адже синемалогія – цей потужний інструмент водночас і один із найулюбленіших у всіх студентів ІПП. Цього разу студенти і гості Інституту, що приєдналися до факультативу, говорили на тему «Форма мислення людини, яка створює успіх».

Нижченаведені фото з архіву Інституту психології і підприємництва.

Навчайтеся із задоволенням!