ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ І ПІДПРИЄМНИЦТВА РОЗПОЧАВ НАВЧАННЯ!

З 25 по 28 жовтня поточного року в приватному вищому навчальному закладі «Інститут психології і підприємництва» відбувся перший модуль за програмою MINI MBA зі спеціальності «HR-менеджмент».

В перший день керівництво освітнього закладу, в особі президента ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва» Бабіної О.В., привітало студентів з початком навчання, познайомило з діяльністю інституту, планами щодо майбутнього розвитку освіти.

Протягом чотирьох днів студенти активно вивчали дисципліни: «Загальна психологія», «Управління зайнятістю», «Менеджмент персоналу», «Основи онтопсихології». В рамках дисциплін викладачі порушували важливі питання, обговорювали їх разом з аудиторією та дискутували.

Окрім звичайних занять учні факультативно відвідали сінемалогію, переглянули та прослухали відеолекцію професора Антоніо Менегетті.

Особливість навчання в ІПП, як відмітила більшість студентів, полягає у новаторстві підходів і методів, які ніколи раніше не використовувалися в сучасній вищій освіті. Адже викладачами виступають не лише науковці, а ще й власники бізнесу, фахівці у сфері HR-менеджменту, які наводять приклади з власного професійного досвіду.

В останній день студенти ділилися враженнями від напружених чотирьох днів, дехто навіть відчув нове для нього почуття «інтелектуальної радості».

«Моє життя можна сміливо поділити на дві частини – до і після вступу в інститут, а також моменту першої лекції. – ділиться враженнями студент Максим Я. (арт-директор) – Освітня інформація подається без зайвих деталей, змістовно та в інтерактивній формі, матеріал унікальний та глибоко доповнює знання, які вже були здобуті. Хочу виділити викладачів, які володіють як теоретичною так і практичною базою знань. Особливо вразили факультативи. Саме вони наштовхують на глибокий аналіз свого життя та допомагають не допускати помилок в майбутньому. Всі отриманні знання – абсолютно практичні, їх можна і необхідно використовувати в повсякденному житті одразу після занять».

Студентка Юлія П. (HR-менеджер) розповіла про очікування від першого заняття та враження: «Весь світ адаптується під новий швидкісний ритм руху бізнесу і щоразу складніше залучити кадри, які прагнуть перевершити очікування, або, принаймні, їм відповідати. HR – це унікальний світ, який дозволяє бути учасником усіх процесів і напрямків бізнесу.

Ось і наступив довгоочікуваний момент – відкриття! Той випадок, коли все ідеально: зібралися висококласні викладачі та учні-творці – люди, які налаштовані змінювати світ на краще і вчитися виявляти цю здатність в інших. Інститут психології і підприємництва – це про нове покоління свідомих і впевнених у своєму успіху; про тих, хто не боїться змінювати щось заради отримання можливості комфортного існування; для тих, кому слова «пробувати», «діяти», «розвиватися» і «тільки вперед» – близькі за духом і стали частиною життя. Дякую за широкі та безмежні можливості, за погляд під іншим кутом на роль HR-функцій. З нетерпінням чекаю на новий модуль».

Початок освітньої діяльності ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва» покладено. Починаємо готуватися до наступної зустрічі!