ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

Інвестиції в людський ресурс — крок до розвитку бізнесу

Співзасновник Інституту психології і підприємництва Костянтин Круглов розповів редакції ТСН.ua у що потрібно інвестувати, аби досягати безперервного розвитку бізнесу та про те, як психологічні методики допоможуть підібрати висококваліфікований персонал.

Зростають люди — зростає бізнес. Така філософія діяльності прогресивних корпорацій. Однак для роботи в таких компаніях підходять далеко не всі претенденти.

Про актуальні тренди рекрутингу редакції ТСН.ua розповів власник фінансово-юридичного холдингу Universum, співзасновник Інституту психології та підприємництва Костянтин Круглов.

Сучасні тренди підбору персоналу йдуть від запиту до претендентів, заснованого на наявності багатого або насиченого професійного досвіду і профільної освіти. Сьогодні для роботодавця на першому місці стоять soft skills кандидата і рівень розвитку його особистості. Відповідно – велику матеріальну стимуляцію отримують креативні зрілі люди, а не ті, які працюють шаблонно.

“Головна цінність бізнесу — співробітники, які приносять в компанію креатив, працездатність і прагнення до досягнення результатів. Наш підхід у тому, щоб наймати людей, які мають певну схильність”, — зазначає Костянтин Круглов.

В команду Universum людей підбирають виключно HR-и з глибинними знаннями психології. Їх завдання знайти висококваліфікований персонал, оцінивши схильність кандидата до тієї чи іншої роботи. Визначивши “м’які” навички співробітника, HR-и формують індивідуальну програму розвитку його особистості.

 

“З Universum ніхто не звільнявся через те, що він досяг стелі”

Людина повинна розуміти необхідність постійного розвитку своєї особистості. Стаючи більш свідомим у прийнятті своєї ідентичності, він може вигідно використовувати її у своїй діяльності.

“Люди, які працюють на результат, — отримують від нас підтримку нематеріального розвитку особистості, духовної складової. Сучасний світ говорить людям боротися за гроші. Але гроші — це наслідок певного стилю життя людини і застосування його талантів. Наслідком особистісного розвитку, в тому числі, є матеріальне зростання. Тому у нас не було жодної людини, яка звільнилася через те, що вона досягла кар’єрної стелі”, — сказав Костянтин Круглов.

Інвестиції в людський ресурс — крок до розвитку бізнесу

Використовуючи психологічні методики визначення спрямованості особистості, підприємець або HR може створити мотиваційний план для кожного зі співробітників.

“Досвідчений HR бачить, чи відповідає обрана людиною професія його природі. Або він робить те, що йому сказали батьки. Важливо розуміти мотивацію і внутрішній світ кандидата. Чи може він стати, наприклад, хорошим бухгалтером. Наше завдання — виявити, наскільки кандидат точний по відношенню до себе. Якщо так, то ми зобов’язані допомогти йому розвинутися в його професії”, — розповів Костянтин Круглов.

Власник холдингу Universum вважає, що обов’язок роботодавця — інвестиції в людський капітал. Для цього в холдингу засновані корпоративний університет, книжковий клуб, кадрова програма “золотий резерв”.

В Universum впевнені, що завдяки індивідуальній програмі мотивації персоналу, не тільки співробітники, але і бізнес отримує безперервний розвиток.