ІПП ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ АБІТУРІЄНТАМ

18 травня 2019 року на території Інституту психології і підприємництва відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів, які вже найближчим часом планують вступати до лав вищих навчальних закладів.

Усі охочі приїхали познайомитися з Інститутом, детальніше дізнатися про умови зарахування, поспілкуватися з керівництвом, викладачами, співробітниками, а також прогулятися територію й насолодитися природними краєвидами надзвичайного місця.

День відкритих дверей розпочався з унікальної екскурсії територією Інституту, яку особисто провела Президент Інституту Олена Бабіна. Екскурсія розпочалася з кампуса, де відвідувачі відчули себе справжніми студентами ІПП, розмістившись за партами в яскравих аудиторіях.

Наступним пунктом зупинки стала їдальня, де майбутні студенти зможуть самостійно готувати їжу та приємно проводити час. Далі відвідувачі пройшли до студентських кімнат. Кампус налічує 12 двомісних кімнат, розрахованих на комфортне проживання студентів. Кімнати різняться за кольорами та вражають дизайнерськими рішеннями.

Згодом Олена Бабіна провела всю групу до центрального корпусу, де проходять заняття за програмою Mini MBA. Відвідувачів також вразило приміщення бібліотеки з краєвидом на Дніпро.

Наприкінці екскурсії відвідувачів запросили до конференц-зали, де відбулася урочиста офіційна частина. Керівництво Інституту детальніше розповіло про особливості навчання та умови вступу до закладу, а викладачі особисто познайомили присутніх зі своїми предметами.

Наприкінці офіційної частини виступила керівник HR-відділу консалтингового агентства 3S Юлія Петришин, розповівши присутнім чому вибір професії HR-менеджера є настільки актуальним у наш час.

По завершенню офіційної частини усіх гостей запросили до піцерії, де кожен скуштував щойно спечену у дров’яній печі піцу, а декому навіть випала нагода особисто приготувати її під керівництвом шеф-кухаря.

Усіх, хто наважиться і успішно пройде всі етапи вступної компанії, – ми із радістю зустрінемо у вересні, але вже у ролі наших студентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *