ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

ІПП ЗНОВУ ЗУСТРІЧАЄ ШКОЛЯРІВ: ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЧИ НЕЙМОВІРНИХ ВІДКРИТТІВ?

22 січня 2020 року до Інституту психології і підприємництва завітали учні 10-11 класів спеціалізованої школи №91 із поглибленим вивченням інформатики.

Адміністрація Інституту зустріла учнів у кампусі – гуртожитку для майбутніх студентів, де автентичною є кожна деталь, а кімнати мають особистий «настрій» – індивідуальну кольорову гамму і авторський дизайн у стилі ОнтоАрт. Президент Інституту Олена Бабіна познайомила гостей ближче з архітектурною формою творчого містечка Aletheia та мистецтвом ОнтоАрту.

Після екскурсії кондитерська Aletheia Dolci пригощала учнів смаколиками й «живими» ласощами, а невдовзі гостей запросили до конференц-залу. Викладач Інституту Ярослава Шкурко підготувала цікаві та інформативні практичні завдання, спрямовані на розвиток креативного мислення та вміння працювати в команді.

Команди будували вежі, розвивали уяву, створювали моделі архітектурних проектів, навчалися згуртованості та основам командної роботи. Попри складнощі, учні успішно впоралися із завданнями і отримали зворотній зв’язок від тренера-практика.

Невдовзі на майбутніх студентів чекало ще одне захоплююче випробування. Разом із лектором Іриною Хоменко учні аналізували деталі гардеробу – кольорову гамму, підбір, фактуру та несвідомі проявлення, які «зчитуються» із зовнішнього вигляду співрозмовника.

По завершенню навчального дня гості відвідали майстер-клас із приготування піци. Оксана Крупка розповіла історію створення піци, розкрила секрет тонкого і запашного тіста, допомогла розібратися у поєднанні інгредієнтів та приготуванні піци у дров’яній печі, що для багатьох учнів стало приємною несподіванкою.

Гості залишилися задоволеними, плануючи повернутися до Інституту психології і підприємництва у ролі волонтерів.