ЛЕКЦІЯ В YOUNG BUSINESS CLUB

ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ І ПІДПРИЄМНИЦТВА ВІДВІДАВ З ЛЕКЦІЄЮ YOUNG BUSINESS CLUB

Інститут психології і підприємництва розпочав співпрацю з Young Business Club. YBC – це найбільший в Європі клуб молодих підприємців, який об’єднує понад 400 учасників і має представництв в Києві та Лондоні.

27 вересня 2019 р. викладачі Інституту психології і підприємництва провели перше заняття для учасників YBC в рамках HR-клубу. Заняття було присвячене оцінці компетенцій кандидата методом відеоінтерв’ю та аналізу його чотирма експертами – психологом, рекрутером, стилістом та фахівцем з кінетики, проксеміки й фізіогноміки.

Спочатку Ярослава Шкурко – спеціаліст у сфері HR-менеджменту, розповіла присутнім загальну інформацію щодо проведення інтерв’ю з кандидатом, зупинившись на оцінці за допомогою методів case-інтерв’ю, проективних питань, аналізу метапрограм кандидата.

Після теоретичної частини перейшли до найцікавішого – перегляду відеорезюме реального кандидата та його аналізу. Ярослава Шкурко проаналізувала відео, як HR-експерт, звертаючи увагу на те, як і що саме розповідає кандидат.

Наступним виступив фахівець з кінетики, проксеміки, фізіогноміки Михайло Іоффе. Він розповів про що говорять рухи, жести та міміка кандидата. Учасники YBC проявили неабиякий інтерес до отриманої інформації, а відтак Михайло Іоффе запропонував провести невеличкий експеримент. Всі охочі отримали можливість «зчитати» інформацію, яку дають ноги присутніх.

Олена Бабіна, як психолог, дала психологічну характеристику кандидату, виходячи з інформації, яку несе несвідоме респондента.

Зовнішній вигляд інтерв’юйованого проаналізувала експерт зі стилю Ірина Хоменко. Вона привернула увагу присутніх до здавалося б незначних деталей в одязі кандидата, які багато про нього розповідають.

Наприкінці заняття Олена Бабіна презентувала учасникам YBC Інститут психології і підприємництва та історію його створення, детальніше розповіла про навчальні програми та перспективи для особистісного і професійного росту.

Слухачі залишали аудиторію задоволенні й запитували про наступне заняття. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з YBC.