Мислити як лідер

Мислити як лідер – чому чемпіони володіють навичками HR-професіонала?

Для більшості спеціалістів, які щойно розпочали кар’єру, професія HR-менеджера здається простою та зрозумілою. Так, до сфери управління приходить безліч абсолютно непідготовлених кандидатів.

Костас Франгуриди – project-директор PINKMAN, проаналізував і дав відповіді на декілька запитань у сфері управління та менеджменту:

 

  • Чому ця робота не для всіх?
  • Як не залучати в компанію непотрібних працівників?

 

“Коли я проводжу співбесіди, то спершу запитую кандидата чи дійсно він розуміє, що на нього чекає. Для мене ідеальний спеціаліст схожий на сильного командного гравця, який знає свою позицію та прораховує на кілька кроків вперед.

Уявіть, що HR-відділ — це баскетбольна команда, яка готова боротися за кожного гравця та приносити якомога більше голів для компанії. Баскетбол — контактний вид спорту, де зіткнення неминучі. Сильний менеджер завжди готовий пробивати дорогу для команди, слабкий – опустить руки та досягне нульового результату для компанії”.

 

Які навички сильного гравця?

  • Динамічність – вміння швидко перемикатися між поточними завданнями та правильно розподіляти майбутні.
  • Командна гра – у злагодженій команді всі розуміють, що головна цінність полягає в загальному успіху, а не в особистих досягненнях.
  • Чітке усвідомлення можливостей – для досвідченого менеджера показником усвідомлення буде портфоліо з цікавими проектами та чіткими термінами виконання.Один крок – і гра повністю змінює хід. Так само у сфері управління. Здається, що гра майже програна, але за лічені хвилини професійний спеціаліст знайде рішення, яке дозволить взяти ситуацію під контроль.

 

HR-менеджер — людина з психологією спортсмена, яка перемагає попри будь-які перешкоди.

 

За матеріалами: https://rb.ru/opinion/horoshij-prodzhekt/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *