НОВА РЕАЛЬНІСТЬ, ІНТУЇЦІЯ, МАЙБУТНЄ: УРОКИ УСПІХУ І НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Інститут психології і підприємництва розділяє цілі сталого розвитку й реалізує дані ініціативи через освітні програми для бакалаврів, менеджерів, управлінців та підприємців. Саме через новітні програми Інститут трансформує підходи до освіти, беручи на себе відповідальність і виконуючи головну місію – навчити людину розуміти та створювати саму себе, виховувати себе як лідера в цьому світі, розвивати в собі здібність та вміння перемагати.

З усією серйозністю ми підходимо до підбору найкращих практик та актуальних програм, зокрема у тому, що стосується нашого із вами нового майбутнього, нових підходів і нових викликів, які поставила перед нами нова реальність.

Саме тому Інститут запустив курс факультативних занять «Нова реальність, інтуїція, майбутнє», які покликані, насамперед, допомогти кожному віднайти себе, свій шлях, прислухатися до власної інтуїції та зробити ривок – потужний крок, що призведе до реалізації вже нових можливостей у новій реальності.

Перша лекція курсу була присвячена темі «Колізії сучасного буття», яку провела доктор філософських наук, доцент і викладач Інституту психології і підприємництва Лариса Тарасюк.

Разом із лектором студенті й слухачі розмірковували над тим, що насправді відбувається і ховається за панікою і тривогою, як впоратися з нескінченним інформаційним потоком та ілюзорною безвихіддю, як віднайти своє істинне Я і рухатися далі.

Вашій увазі уривок із лекції.

Нагадуємо, що заняття проходять в онлайн-форматі по четвергах з 18:00 до 19:00
Для уточнення організаційних деталей звертайтеся за тел.: +38(067) 519 75 77 Юлія Рицик