ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

НОВІ ВИКЛИКИ, ЗНАННЯ І ДОСЯГНЕННЯ – ЧЕТВЕРТИЙ МОДУЛЬ ЗА ПРОГРАМОЮ «ПСИХОЛОГІЯ БІЗНЕСУ»

З 19 по 22 грудня 2019 року відбувся четвертий модуль за програмою Mini MBA «Психологія бізнесу» для першого курсу.

Навчальний процес стартував у четвер з лекції Вікторії Виноградової «Загальна психологія». Що таке гештальтпсихологія, чим вона відрізняється від гештальттерапії, які характеристики і закони має – усе це вивчали першокурсники.

Лектор зауважила, що гештальттерапія розвиває цілісний образ людини в п’яти сферах її життя: фізичній, емоційній, інтелектуальній, соціальній та духовній. Вона фокусує увагу людини на усвідомленні процесів, що протікають «тут і зараз», розвиває усвідомленість, відповідальність, відновлює здатність до переживання своїх емоцій.

У п’ятницю студенти поглиблено вивчали діаду разом із викладачем Костянтином Кругловим. На лекції «Основи онтопсихології» студенти дізналися про класифікацію чотирьох типів діад, як отримувати користь від ділових та дружніх відносин, чому сильніший індивід формалізує і поляризує слабшого, в результаті чого останній переймає стиль життя сильнішого та багато іншого.

«Діада – симбіоз двох або декількох індивідів, що передбачає ієрархічну залежність. Діада – непереборна реальність в існуванні людини. Все життя – це діада, рух». (с) Антоніо Менегетті, «Тезаурус».

Субота та неділя були присвячені лекціям із «Менеджменту персоналу». Викладач Ярослава Шкурко розповіла студентам про підбір персоналу за допомогою метапрограм, які визначають сильні та слабкі сторони людини, її моделі поведінки, цінності та мотивацію. Ярослава пояснила як потреби особистості відображаються на її професійній діяльності, розповіла про типи референції, методи їх виявлення та технології складання метапрограмного портрета.

Вивчення метапрограм є корисним не лише для рекрутерів та менеджерів з персоналу, які хочуть вдосконалити професійні навички, але й для керівників всіх рівнів, які прагнуть збагатити свій арсенал управлінських здібностей.