ОПАНУЙ ПРОФЕСІЮ, НАВЧАЮЧИСЬ У ШКОЛІ ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ “HR–DISCOVERER TALENTS”

Інститут психології і підприємництва запроваджує нову освітню програму “HR–Discoverer talents” для школярів.

Курс розрахований на учнів 10-11 класів та ознайомить слуачів з усіма особливостями роботи спеціаліста з підбору персоналу та дозволить опанувати професію “HR-assistant”.

Юнаки та дівчати за 3 місяці пройдуть 12 занять, які складатимуться із 27 годин практичних та лекційних занять (9 онлайн-занять через платформу ZOOM та 3 офлайн-уроки в екобіологічному центрі Алітейя).

Програма “HR – Discoverer talents” включає такі теми:

• Топ професій майбутнього. Як отримати високооплачувану спеціальність, що завжди матиме попит на ринку праці?
  • 10 «чому» в кожної компанії повинен бути свій HR-менеджер. Які переваги професії на тебе чекають?
  • Портрет рекрутера. Які skills потрібно прокачати, щоб стати крутим HR-фахівцем?
  • Цикли і види рекрутингу. Як це працює? Що, чому і для чого?
  • Бренд роботодавця & особистий бренд рекрутера.
  • Діджитал в рекрутингу. Чому потрібно знімати відео і як його використовувати.
  • Вибір методу пошуку. На яку наживку ловимо кандидата і як стати найбажанішою «рибкою» для роботодавця?
  • HR-аналітика і метрики. Що міряємо і для чого.
  • Побудова кар’єри. Як вийти в топспеціалістів України.

Навчання проходитимуть у міні групах до 12 учасників. А професіонали сфери підбору персоналу – тренери та коучі з великим досвідом роботи побудови команд, допоможуть кожному із учасників дізнатися скільки психотипів особистостей існує і як підібрати професію під кожний з них.

Після успішного закінчення нашого курсу учасники освітньої програми отримають сертифікат “HR-assistant”, а найкращі студенти отримають знижку на навчання в Інституті психології і підприємництва.  Ба більше, заберуть із собою велику кількість інструментів і кейсів, які обов’язково знадобляться у HR-кар’єрі!

Сьогодні з’являється все більше професій, які створюються на зіткненні декількох спеціальностей і відкривають перед молодими людьми широке поле можливостей.

HR — це поєднання психології і аналітики, вміння слухати та переконувати. Якщо ти креативна і відкрита особистість, любиш спілкування і цікавишся індивідуальними особливостями свого оточення, тоді HR – саме для тебе.