«ПЕРЕДОСТАННІЙ ДЗВОНИК»: НАВЧАЛЬНИЙ РІК ДОБІГАЄ КІНЦЯ

З 20 по 23 червня поточного року в Інституті психології і підприємництва пройшов четвертий, передостанній модуль другого семестру першого року навчання.

У перший день в рамках дисципліни «Онтопсихологічний підхід в управлінні персоналом» слухачі розбирали тему «Сновидіння».

Викладач Ірина Хоменко познайомила студентів з онтопсихологічним підходом аналізу сновидінь. Студенти ознайомилися з онейричною діяльністю несвідомого, психогенезисом символу та його джерелами. Було розкрито ієрархію сновидіння і три універсальних критерія інтерпретації сновидінь. На прикладах снів із кінофільмів, група визначила типи сновидінь та попрактикувалася в їх аналізі.

На другий день студенти продовжили вивчати філософію. Лектор Лариса Тарасюк допомогла розібратися з філософською онтологією, структурою буття та місцем, яке в ньому займає людина, законами розвитку буття.

Субота була присвячена вивченню наукової спадщини Зигмунда Фрейда у галузі психоаналізу та знайомству з роботами Альфреда Адлера та Карла Густава Юнга.

Олена Бабіна детально розповіла про захисні механізми, описані Фрейдом, на прикладах розібрала усі види хибних дій, зупинилася на комплексі неповноцінності, соціальному інтересі, порядку народження та рисах характеру, описаних Адлером, привернувши увагу студентів до «юнгівських архетипів».

Неділя минула легко із задоволенням, адже студенти повернулися до вивчення однієї із найулюбленіших тем – кінетико-проксемічного та фізіогномічного аналізу.

Михайло Іоффе приділив значну увагу вивченню рухів тулубу, який є «рекламним щитом» людини. Як завжди слухачі заповзято відпрацьовували набуті знання на практиці, зокрема і розбирали жести та міміку політичних діячів різних країн.

Факультатив п’ятниці продовжив вивчення філософії та був присвячений темі «Простір і час. Чи можливо ними керувати?».

В рамках факультативу Лариса Тарасюк розповіла про феномен простору й часу, термотоп простору та філософські вчення А. Блаженного, про час і ступені розвитку душі.

У суботу студенти відвідали сінемалогію, яка була присвячена підбору персоналу. Учасники детально розбирали образ та поведінку головного героя фільму «Мисливець з Уолл-стріт» як фахівця з підбору персоналу та сім’янина.

У неділю вже за традицією Інститут психології і підприємництва відчинив двері всім охочим розширити власний кругозір і вступити до лав студентів.

Президент інституту Олена Бабіна провела екскурсію територією навчального закладу, після чого гості приєдналися до студентів, відвідавши лекцію з кінетико-проксемічного та фізіогномічного аналізу.