ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ І ПІДПРИЄМНИЦТВА – ПЕРЕДУМОВИ, ЗАСНОВНИКИ

Питання покращення якості освіти є одним із найболючіших для багатьох сфер. Незнання, небажання пізнавати нове і розвиватися призводить до того, що ряд сфер поступово атрофується. Через низький рівень освіти страждає, в кінцевому підсумку, бізнес, економіка та кожен українець.

Потреба у кваліфікованих кадрах обумовлена ринком і необхідністю виховувати фахівців, які по завершенню навчання зможуть одразу приступити до виконання обов’язків, і бути ефективними спеціалістами з першого робочого дня.

У 2016 році українські бізнесмени з різноманітних галузей та підприємств різних форм власності прийняли рішення об’єднатися, щоб разом створити вищий навчальний заклад, який буде виховувати фахівців майбутнього.

Наслідком цього стало створення у 2018 році Інституту психології і підприємництва, лектори якого вже навчають перших студентів Інституту.