ПРОДОВЖУЄМО ПІЗНАВАТИ HR-МЕНЕДЖМЕНТ!

З 22 по 25 листопада поточного року студенти курсу Mini MBA ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва» повернулися до навчання. Протягом чотирьох днів вони продовжили детально вивчати такі дисципліни, як «Загальна психологія», «Управління зайнятістю», «Основи онтопсихології», «Менеджмент персоналу».

Цього разу студентів зустріли зміни у викладацькому складі. «Загальну психологію» читав новий викладач – кандидат психологічних наук, доцент Виноградова Вікторія Євгенівна, а «Основи онтопсихології» – Никифорчин Мар’яна Дмитрівна.

Наприкінці першого модуля студенти отримали завдання – написати есе на тему «Як я можу вдосконалити власну справу, використавши знання, отримані протягом навчання». Для написання студентам дали три тижні. За тиждень до початку нового модуля слухачі надіслали роботи, а викладачі знайомилися з ними.

До розкладу був внесений Tutorial Class, на якому викладачі поділилися враженнями від студентських есе, висловили деякі зауваження, запропонували способи покращення твору. На майбутнє Бабіна Олена Вікторівна запропонувала провести факультативне заняття з написання есе.

«Таку форму контролю, як есе – вже дуже давно використовують у всесвітньовідомих вищих навчальних закладах – Оксфорді і Кембриджі. Це чудовий спосіб перевірки того, як студенти засвоюють інформацію, чи знайдуть їй застосування у власній професійній діяльності. Студенти можуть поглибити знання з питань, які їх зацікавили, а також мають змогу висловити власну думку у творчому форматі.

Ми вирішили перейняти практику наших британських колег і в такий спосіб навчити студентів мислити ширше, рефлексувати та викладати думки на папері. Це наша перша спроба в такому форматі, але ми вже маємо певні результати. Звичайно є ще над чим працювати, але дуже важливо, що студенти почали рухатися в даному напрямку, що допоможе їм згодом з легкістю писати есе», – зауважила Бабіна Олена Вікторівна, президент ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва».

По завершенню звичайних занять студенти факультативно відвідали сінемалогію, де переглянули фільм «Стомлені сонцем» і зробили психологічний аналіз поведінки та образу мислення головних героїв. Субота була присвячена вивченню основ онтопсихологїі та крім звичайних лекцій з дисципліни, присутні переглянули фільм «Антоніо Менегетті – маестро культури і гуманізму», під час якого мали змогу детальніше познайомитися із внеском професора Антоніо Менегеттi в розвиток гуманістичних ідей по всьому світі.

Студенти продовжують ділитися враженнями від навчання.

«Використовуючи психологію в основі підходу до вивчення різних дисциплін, вдається проникати у сутність процесів, що приховані за формулою в макроекономіці; інакше працювати з інформацією про ринок праці; розуміти причинно-наслідкові зв’язки в управлінні персоналом. Саме синтез, який проводять викладачі щодо інформації, яку вони подають, дає точку відліку для розуміння і використання в роботі отриманих знань. Даний підхід робить нову інформацію прикладною для повсякденного використання».

Михайло І., партнер консалтингової компанії

«Вступ до навчального закладу, з метою отримання другої вищої освіти, був для мене не простим рішенням. Але вже в ході першого модуля я зрозуміла, що це одне з найбільш правильних рішень у моєму житті. Інститут психології і підприємництва – це зовсім інший підхід до освіти, ніж той, до якого ми звикли. Лектори дають корисну, важливу інформацію та робочі «кейси», а студенти, які свідомо зробили цей вибір, з жагою вбирають знання. Другий модуль здивував проведенням контрольних робіт. Спочатку я відчула невеличкий «мандраж», але вже наприкінці писала їх легко і навіть із задоволенням. Загалом, можу сміливо сказати, що ІПП повністю змінив мій світогляд і відношення до класичної української освіти».

Марина Г., керівник проекту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *