ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Вступна кампанія 2021 н.р.

У відповідності до Закону України “Про вищу освіту” та змін до Умов прийому на навчання у 2021 році Приватному навчальному закладу “Інститут психології і підприємництва” надано можливість проведення Вступної кампанії 2021 року на місця державного замовлення за результатами алгоритму адресного розміщення таких місць.
Оновлення щодо термінів Вступної кампанії 2021 року очікуйте згодом!

Шановні вступники!

Приватний Вищий Навчальний Заклад «Інститут психології і підприємництва» оголошує набір

ДЛЯ ВСТУПУ НА ПЕРШИЙ КУРС ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗА ДЕННОЮ ФОРМОЮ ЗДОБУТТЯ ОСВІТИ У 2021 РОЦІ:

Предмети ЗНО:

Перший (обов’язковий) Другий (обов’язковий) Третій (один на вибір)
Українська мова та література Математика

Іноземна мова
Хімія

Додатково ПВНЗ «ІПП» проводить творчий залік у форматі співбесіди з одним із викладачів Інституту.

ЕТАПИ ВСТУПНОЇ КОМПАНІЇ Терміни проведення етапів вступної кампанії
Реєстрація та робота електронних кабінетів вступників з 01 липня по 30 вересня
Початок прийому заяв та документів на небюджетні конкурсні пропозиції 14 липня
Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які вступають за результатами співбесіди, та вступних іспитів на місця за рахунок коштів фізичних/юридичних осіб о 18:00 16 липня
Строки проведення співбесід з 17 по 19 липня
Проведення вступних іспитів та\або творчого заліку з 15 липня
Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які вступають за результатами ЗНО та іспитів о 18:00 23 липня
Оприлюднення списку рекомендованих на навчання на

відкриті конкурсні пропозиції за рахунок державного замовлення
небюджетні конкурсні пропозиції за кошти фізичних та/або юридичних осіб

не пізніше 2 серпня
не раніше 10 серпня

Терміни виконання вимог для зарахування:

І етап до 13 серпня
ІІ етап (на вакантні місця) до 27 серпня
ІІІ етап (на вакантні місця) до 29 вересня

Зарахування вступників:

І етап не пізніше 16 серпня
ІІ етап (на вакантні місця) до 30 серпня
ІІІ етап (на вакантні місця) до 30 вересня

Вартість навчання для ОС Бакалавр на основі ПЗСО за кошти фізичних та/або юридичних осіб становить фіксовану вартість – 36 000 грн. за навчальний рік.

ДЛЯ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ НА ДРУГИЙ (ТРЕТІЙ) КУРС ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА НА ОСНОВІ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА ТА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА У 2021 РОЦІ:

Предмети ЗНО:

Перший (обов’язковий) Другий (один на вибір)
Українська мова та література

Іноземна мова
Хімія

Додатково проводиться Фахове випробування в ПВНЗ «ІПП»  (у форматі співбесіди з одним із викладачів Інституту)

ЕТАПИ ВСТУПНОЇ КОМПАНІЇ Терміни проведення етапів вступної кампанії
Денна форма здобуття освіти
І етап ІІ етап ІІІ етап IVетап V етап
Реєстрація та робота електронних кабінетів вступників з 01 липня по 30 вересня
Початок прийому заяв та документів 14 липня 24 липня 26 серпня 28 вересня 28 жовтня
Закінчення прийому заяв та документів о 18:00 23 липня до 25 серпня до 27 вересня до 27 жовтня до 26 листопада
Строки проведення фахових вступних випробувань з 24 липня до 30 липня до 25 серпня до 27 вересня до 27 жовтня до 26 листопада
Оприлюднення рейтингового списку вступників не пізніше 02 серпня до 25 серпня до 27 вересня до 27 жовтня до 26 листопада
Терміни виконання вимог для зарахування за кошти фізичних та/або юридичних осіб до 13 серпня до 27 серпня до 29 вересня до 28 жовтня до 29 листопада
Зарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб не пізніше 16 серпня до 30 серпня до 30 вересня до 29 жовтня до 30 листопада

Вартість навчання для ОС Бакалавр на основі ОКР молодшого спеціаліста, ОС молодшого бакалавра та ОПР фахового молодшого бакалавра становить фіксовану вартість – 36 000 грн. за навчальний рік.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов вступу, вартості навчання, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (067) 519-75-77.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

• оригінал і копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, i копію додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копію документа (одного з документів), що посвідчує особу
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3×4 см;
  • для юнаків: копію військово-облікового документа
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.:  +38 (067) 519-75-77

Приймальна комісія працює за таким графіком:

• понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00, перерва – з 12.30 до 13.00;
  • субота – з 10.00 до 14.00 без перерви;
  • неділя – вихідний день.

ЯК ПОДАТИ ЕЛЕКТРОННУ ЗАЯВУ НА ВСТУП НА НАВЧАННЯ

На сайті Міністерства освіти і науки України розміщено текстову та відеоінструкції щодо роботи з електронним кабінетом.

Текстова та відеоінструкція реєстрації електронних кабінетів вступників для участі у конкурсному відборі на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти.

Правила прийому на 2021 н. р.

Інформаційні матеріали щодо документів осіб, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі при вступі до закладів вищої освіти України для здобуття вищої освіти  (прийом 2020 р)

Програми вступних випробувань