ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

«ПРИВІТ, МІКЕЛАНДЖЕЛО!»: ПРОВІДНІ АРХІТЕКТОРИ РЕКОМЕНДУЮТЬ. ДРУГИЙ ЕТАП ВІДБУДЕТЬСЯ 17 ГРУДНЯ 2020 РОКУ

17 грудня 2020 року, напередодні дня Святого Миколи, відбудеться другий етап підготовки до міжнародного конкурсу архітектурних проєктів «ОСКАР» у рамках одноденного курсу «Привіт, Мікеланджело!». Цей проєкт, розрахований на творчих дітей віком від 10 до 16 років, було ініційовано Інститутом психології і підприємництва у партнерстві з фестивалем «Архітектура для дітей ARCHIKIDZ» НЦ Малої академії наук України, журналом «Дом и интерьер»  і проєктом «Культурний код» . Унікальна концепція івенту вдало поєднує архітектуру, мистецтво та психологію. Організатори гарантують для творчих учасників  святковий настрій з архітектурним натхненням і креативним баченням.

Нагадаємо, що за правилами участі, діти готують свої макети разом з професійними архітекторами. Цікаво, що провідні експерти цієї галузі із задоволенням взяли участь у першому етапі, який відбувся 6 листопада 2020 року.

Дарія Черкашина, архітектор BURO A24D: «Розпочну з подяки всім організаторам цієї події. Люди, які ідейно надихають, організовують, беруть участь і підтримують такі проєкти, роблять неоціненний внесок у майбутнє покоління. У сучасному світі, де комп’ютери займають все більше і більше місця в нашому житті, людині важливо розвивати здібності, які технології не можуть замінити: критичне мислення, фантазія, нестандартний підхід. На таких архітектурних воркшопах дитина вбирає інформацію, аналізує її та одразу ж застосовує нові знання на практиці. Мозок починає працювати у незвичному для нього режимі, включається те саме критичне мислення. Під час роботи з різними натуральними матеріалами підключається фантазія. Діти занурюються у справжній живий світ, і тут приходить розуміння: «А що, так можна було?». І вони вже не будуть колишніми, вони тепер знають, на що здатні. Цей проєкт допомагає дітям розкритися, проявити свої здібності, по-іншому поглянути на речі. Для мене особливо захопливим було спілкування з дітьми під час роботи з матеріалами. Можливість спостерігати за тим, як вони створюють з нічого щось, наповнюють його змістом і дають життя – дорого коштує. Такі проєкти потрібні, і найкращий тому доказ, коли дитина, вийшовши з майстерні, запитує: «Коли буде наступний воркшоп?».

Анастасія Орденанс, провідний архітектор студії ordenans.design: «Чому я вирішила взяти участь у проєкті? Відгукнутися на цю пропозицію для мене не було складним рішенням, а швидше радісним і зворушливим. Упевнена, діти – найкраща частина людства і в їх освіту, дійсно, варто вкладатися! На жаль, ми бачимо, що на сьогоднішній момент доросла частина людства не може (або майже не може) надати приклад гармонійного, квітучого, сповненого змістом і красою життя. Залишається сподіватися, що діти будуть мудрішими за нас і виведуть людство з тупикових напрямків «розвитку». Архітектура – це і логіка, і поезія, вона поєднує в собі так багато різнопланових знань, вміння стратегічно мислити та багато іншого. Тому з її допомогою і на її прикладі досить легко та показово можна будувати навчальний процес. А архітектура епохи Відродження, тема цієї зустрічі в рамках проєкту «Привіт, Мікеланджело!», нагадує нам про гуманізм, чого так бракує сучасному етапу розвитку суспільства. Найбільше мені запам’яталися самі діти: їх відкритість, прагнення до пошуку нових рішень у невідомих сферах, бажання навчатися, вміння підтримати та надихнути один одного, вміння чути, їх толерантність! І взагалі, якась вроджена мудрість. Те, до чого ми приходили років у 25, ціною проб і помилок, для них уже аксіома. Вони просто знають це і все! В мене залишилися найпозитивніші враження від проєкту «Привіт, Мікеланджело!». Такі івенти потрібні як повітря! Найменше, як мені здається, школа вчить думати та творити. Тому все, що пов’язано з творчістю будь-якого масштабу, – нескінченно прекрасне та правильне починання».

Тож очікуємо на нові враження від вітчизняних гуру архітектури після другого етапу проєкту, який відбудеться в Інституті психології і підприємництва 17 грудня 2020 року.

Програма:

10:00 – Трансфер в Інститут психології і підприємництва.

11:00 – 13:30 ДОСЛІДЖУЄМО: майстер-клас «Робота в команді».

13:30 – 15:00 НАСОЛОДЖУЄМОСЯ: готуємо святкову піцу «АрхіПіца».

15:00 – 17:00 КРЕАТИВИМО: підготовка до конкурсу “ОСКАР”, архітектурне моделювання.

СЮРПРИЗ

17:30 – зворотний трансфер.

 

Участь безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова https://forms.gle/RXhP2MBUwEoJJd7S9

Конт. тел. +380 50 811 03 95