ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

СТУДЕНТИ ІПП ЗАКРИЛИ ЛІТНЮ СЕСІЮ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Студенти Інституту психології та підприємництва успішно склали останні іспити літньої сесії. Впоралися із складанням екзаменів студенти програми MINI MBA за напрямками “Психологія бізнесу” та “Комунікативний менеджмент”.

“Це наша перша сесія, яка показала, що результати і зміни приходять лише тоді, коли ми діємо, коли ми застосовуємо нові знання в дії. Найбільше мені сподобався залік із мистецтва презентації – cтільки щирості, посмішок, радості, енергії ми отримали один від одного і від нашого викладача Анастасії! Уже чекаємо на наступний модуль. Надіємось, що він пройде офлайн”, – сказала першокурсниця програми MINI MBA за направленням “Комунікативний менеджмент” Олена Ш.

Окрім того, перший набір студентів, які вступили до ІПП та навчалися за програмою MINI MBA, пройшли останній, 5 модуль II семестру поточного навчального року. Президент Інституту психології і підприємництва Олена Бабіна зазначила, що перші студенти, що вступили в ІПП у 2018 році на програму MINI MBA за напрямком “HR-менеджмент”, завершили перший етап атестації своєї останньої сесії.

“Як і все людство, ми опинилися в нових реаліях життя, але і наші студенти, і викладацький склад впоралися з новими викликами на відмінно! А студенти зуміли показати високий рівень підготовки, мобільність і здатність досягати високих результатів, незважаючи ні на що. Вітаю студентів із успішним закриттям сесії і бажаю удачі на майбутньому захисті дипломів”, – сказала Президент ІПП Олена Бабіна.

В кінці липня на випускників чекає захист дипломної роботи. Усі теоретичні та практичні знання, отримані на лекціях ІПП, студенти продемонструють у своїй випускній кваліфікаційній роботі.