ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

ТРЕНІНГ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ОСВІТНІХ ВІДДІЛІВ В ІПП: «КРЕАТИВНІ ІНСТРУМЕНТИ В HR–МЕНЕДЖМЕНТІ»

20 листопада 2019 до Інституту психології і підприємництва завітали на тренінг «Креативні інструменти в HR–менеджменті» керівники освітніх відділів районних державних адміністрацій Київської області. Викладачі Інституту підготували змістовну і цікаву програму, де висвітлили найефективніші методи введення бізнесу.

Президент Інституту Олена Бабіна познайомила керівників із будівлею навчального закладу, розповіла про історію, архітектуру та дизайн, після чого провела для учасників лекцію на тему «Використання образу в управлінні людьми».

Практикуючий тренер і викладач Інституту Михайло Іоффе розповів про роль невербальної комунікації у житті кожної людини та важливість її використання в ході лекції «Невербальна комунікація та імідж як мова несвідомого».

Ірина Хоменко – ще один викладач Інституту, практикуючий тренер і представниця компанії Massimo Sarto в Україні розкривала секрети іміджу під час майстер-класу «Креативні інструменти», а також дала учасникам кілька порад, як обирати стиль одягу, який підкреслює індивідуальність.

По завершенню кожен учасник тренінгу «Креативні інструменти в HR-менеджменті» отримав сертифікат про участь у заході, а головне – нові знання та практичні навички.

Деякі з учасників поділилися враженнями.

Катерина Шабан – заступник начальника управління освіти міста Бориспіль.

«– Катерино, які Ваші враження від Інституту психології і підприємництва?

– Творці Інституту – дуже креативні люди, у яких є гарна ідея та творчі плани. Сподіваюся, що такий новий тип вищого навчального закладу буде мати віддачу від студентів, а також їх реалізацію на ринку праці. Щоб досягнути успіху, потрібно мати основу, а її дає саме інститут. Я думаю, що студенти ІПП зможуть досягнути успіху.

– Чи сподобався Вам формат лекцій?

– Лекції дуже цікаві! Ми у своєму буденному житті не завжди звертаємо увагу на наші рухи, міміку… і дарма! Так само й зі стилем одягу – ми як управлінці маємо знати, як виглядати. Матеріал лекцій легко сприймається, адже викладачі доступно й не вимушено доносять інформацію.

– Чого, на Вашу думку, не вистачає молодим українцям для досягнення успіху?

– ІПП зробив наголос на міждисциплінарних науках: поєднанні психології, бізнесу, менеджменту. Це важливо! Українська освіта має чітку спеціалізацію в університетах, яка дає знання лише з цієї сфери й зовсім не привертає увагу студентів до інших не менш важливих речей. Якщо студент вивчає менеджмент, але зовсім не володіє знаннями з психології – як він може бути хорошим управлінцем? Ніяк. Таке поєднання різних дисциплін, навичок їх переплітання, дають змогу студентам краще орієнтуватися в обраній сфері діяльності.

– Що для Вас успіх?

– Успіх – це гармонія у всьому: роботі, сім’ї, самореалізації, суспільстві. Якщо ти відчуваєш себе добре скрізь, ти будеш успішним. Не можна бути успішним бізнесменом і нещасною людиною водночас».

Микола Запара – виконувач обов’язків начальника відділу освіти Миронівської районної державної адміністрації.

«– Миколо, які Ваші враження від Інституту психології і підприємництва?

– Інститут психології і підприємництва – незвичайний навчальний заклад. Такі інститути функціонують у Німеччині, Данії та інших країнах світу, а тепер є і в Україні. Наша освіта рухається в правильному напрямку!

– Чи сподобався Вам формат лекцій?

– Викладачі підходять до навчального процесу нестандартно, шукають свої шляхи подачі інформації, щоб студентам було цікаво. Мені сподобалося – я думаю кожен знайшов у лекціях щось цікаве для себе.

– Чого, на Вашу думку, бракує молодим українцям для досягнення успіху?

– Якщо ми говоримо про сільську школу та дітей, які там навчаються – ми зіштовхуємося з іншими реаліями. Є багато здібних школярів, які знаходяться поза межами можливості реалізації. Через менталітет, брак коштів та невпевненість ми втрачаємо таких талановитих дітей.
Потрібно ще зі школи доносити українцям про важливість власного покликання, саморозвиток та відповідальність. Інформації з соціальних мереж та Інтернету не достатньо, потрібен той, хто мотивує. Думка “нехай буде так, як воно є” має відійти на останній план».

Враженнями від тренінгу, який пройшов в Інституті 20 листопада, також радо поділилися учасниці — Вікторія Добровольська та Вікторія Єрема з Вишгородської районної державної адміністрації.

Вікторія Добровольська – головний спеціаліст відділу адміністрації Вишгородської районної державної адміністрації.

“– Вікторіє, які Ваші враження від Інституту психології і підприємництва?

– Інститут психології і підприємництва – креативне незвичайне місце, формат якого заохочує до навчання. Після навчання тут ти вже не зможеш дивитися на світ так, як раніше, а робитимеш це крізь призму практичних знань.

– Чи сподобався Вам формат лекцій?

– Я в черговий переконалася, що вчитися ніколи не пізно і мені знову захотілося бути студенткою, студенткою саме цього вищого навчального закладу. Після лекцій залишилося бажання дізнатися більше з того, про що розповідали викладачі, розширити свої знання.

– Чого, на Вашу думку, не вистачає молодим українцям для досягнення успіху?

– Не вистачає мотивації та впевненості. Вони не вірять у власні сили, у можливість змінити світ на краще, досягнути успіху. Слід пам’ятати, що ми маємо справу з поколінням, що має права, однак забуває про свої обов’язки. Коли наша молодь збагне свої обов’язки та поєднає їх зі своїми правами – наша держава підніметься на новий рівень.

– Що для Вас успіх?

– Успішний той, хто отримує задоволення від роботи, колективу, родини, спілкування з друзями, суспільства. Той, хто щасливий і є успішним”.

Вікторія Єрема – методист районного методичного кабінету відділу освіти Вишгородської районної державної адміністрації.

“– Вікторіє, які Ваші враження від Інституту психології і підприємництва?

– Перша думка, коли я побачила Інститут: «Немає довгих коридорів з килимами та великих аудиторій!». Інститут захоплює з першого погляду, така домашня обстановка допомагає розслабитися й не помічати, як ти швидко поглинаєш знання. Цей процес мені нагадує самоосвіту, де ти мотивований на результат, а не «здав і забув».

– Чи сподобався Вам формат лекцій?

– Лекції наповненні життєвим досвідом викладачів. Після перших занять є розуміння того, що випускник по завершенню середньої освіти буде отримувати в Інституті психології і підприємництва ті навички, які точно допоможуть йому у досягненні успіху. Навчання у цьому навчальному закладі – це не «взяли книжечку, прочитали, закрили й пішли додому». ІПП спрямований на покоління майбутнього.

– Чого, на Вашу думку, не вистачає молодим українцям для досягнення успіху?

– Молодим українцям заважає надто велика впевненість у собі й відсутність реальної оцінки власних можливостей. Їх погляд: «Ми дивимося у майбутнє, але не приймаємо той факт, що через деякі умови не можемо реалізувати наші плани». Важливо навчити молодих українців думати та аналізувати, приймати власні помилки та вчитися на них.

– Що для Вас успіх?

– Для мене успіх – це досягнення поставленої мети не за 10 років, а за місяць!”.