ТРЕТІЙ МОДУЛЬ: ЩО ПІЗНАВАЛИ ПЕРШОКУРСНИКИ?

З 28 листопада по 1 грудня 2019 року студенти першого курсу за програмою Mini MBA «Психологія бізнесу» відвідали третій модуль у новому навчальному році.

Навчальний процес традиційно розпочався у четвер. Першокурсники поринули у світ психології, розглянули поняття «біхевіоризму», «психоаналізу» та «когнітивної психології» разом із Вікторією Виноградовою. Дисципліна «Загальна психологія» відкрила для студентів можливість дізнатися про 16 типів поведінки, теорію соціального вчення Дж. Роттера, «техніки існування». У рамках теми студенти опрацювали тести Герцберга та локус контролю, які дали практичні навички з психології.

П’ятниця була присвячена лекції «Секрети написання есе». Разом із лекторами Анастасією Колот та Оленою Тарасовою студенти розглянули основні вимоги до написання есе, особливості жанру, типи та класифікації. Значну увагу лектори-практики приділили аналізу написаних студентами есе, разом відпрацювали деталі й основні помилки, дали поради як покращити писемну майстерність і розповіли де шукати натхнення.

На наступний модуль студенти напишуть вже конкурсе есе, а переможець і автор найкращої роботи отримає приз.

Піраміда навчання, техніки інтерв’ю, виявлення ознак дезінформації – усе це вивчали студенти в ході суботньої дисципліни «Менеджмент персоналу». У рамках теми викладач Ярослава Шкурко ознайомила студентів з найефективнішими формами питань для потенційного кандидата, пояснила відмінність між відсікаючим, проективним, ситуаційним та поведінковим інтерв’ю. Лектор акцентувала увагу на тому, що володіння інструментами оцінки та вміння правильно ставити питання – шлях до успіху у будь-якій компанії. Студенти мали змогу на практиці перевірити ефективність технік інтерв’ю та виявити ознаки дезінформації.

Заключну дисципліну третього модулю з дисципліни «Основи онтопсихології» провела у неділю Олена Бабіна. У ході лекції «Онтопсихологічна теорія особистості» лектор розкрила ряд понять та акцентувала увагу на відмінності онтопсихологічного підходу до бізнес-консалтингу по відношенню до того підходу, який наразі застосовується у менеджменті.

Традиційно студенти відвідали факультативи, про які докладніше ви дізнаєтеся у наступних матеріалах.

Пізнавайте та навчайтеся із задоволенням!