ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

У ГОСТІ ДО ІПП ЗАВІТАЛИ ДИРЕКТОРИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

Інститут психології і підприємництва завжди відкритий до співпраці та радо зустрічає гостей. Так, 11 березня 2020 р. до стін вищого навчального закладу завітали директори шкіл Дарницького району міста Києва.

Традиційно знайомство розпочалося з екскурсії кампусом для студентів. Гості проявили неабияку зацікавленість у творчому підході до архітектури споруди.

«Це зовсім інший рівень, тут усе зроблено людьми для людей. За кордоном багато університетів мають схожий підхід. Чудово, що в Україні є такий вищий навчальний заклад», – коментує директор ліцею «Наукова зміна» Марія Лисенко.

Поєднання сучасної архітектури та унікального дизайну справили неабияке враження на гостей Інституту.

Після смачної перерви у піцерії Bella Vista, де запашною кавою, солодощами та авторськими десертами директорів пригощала кондитерська Aletheia Dolci, усіх гостей запросили до конференц зали. Президент Інституту Олена Бабіна презентувала цінності, ідеї, вимоги Інституту психології і підприємництва, а також відповіла на усі запитання.

Тренер-практик та викладач Інституту Ярослава Шкурко виступила з лекційним матеріалом «Креативні інструменти в HR-менеджменті», провела ряд інформативних психологічних тестів на виявлення лідерського потенціалу та розповіла про ефективну взаємодію в ході комунікаційного процесу.

Другою частиною екскурсу традиційно став майстер-клас із приготування справжньої італійської піци у дров’яній печі. Охочі розкачували тісто, обирали інгредієнти за власним смаком та поміщали власноруч приготовану страву на лопатку та відправляли у піч. Кондитер Aletheia Dolci Оксана Крупко допомагала гостям у приготуванні піци: розкривала тонкощі приготування ідеального хрусткого тіста та гармонійного поєднання смаків. Майстер-клас із приготування піци – не лише смачний бонус, а й можливість отримати новий досвід, розвинути в собі креативний підхід до кулінарії.

Завершальну лекцію «Педагогіка креативності» для директорів провів викладач Інституту Михайло Іоффе. Лектор приділив значну увагу мові та жестам тіла, пояснивши чому це є настільки важливим не лише в ході переговорного процесу, але й просто під час спілкування. Про «відкриті» та «закриті» пози, упевнені кроки, міміку та жести Михайло розповів на прикладах відомих особистостей.

«Ви маєте змогу отримати інформацію від людини навіть тоді, коли вона ще не сказала вам жодного слова», –  запевняє лектор.

По завершенню заходу президент Інституту психології і підприємництва вручила директорам сертифікати про успішне проходження одноденного курсу  «Креативні інструменти в HR-менеджменті» та запросила учнів їхніх шкіл на День відкритих дверей.

Гості проявили зацікавленість у співпраці, тож чекаємо на нові зустрічі!