УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ «ОСВІТА ТА КАР’ЄРА 2019»

12-13 квітня 2019 року старшокласники, студенти та їхні батьки відвідали виставку “Освіта та кар’єра – 2019”, яка відбулася у Міжнародному конгрес-центрі — національному центрі ділового та культурного співробітництва в Києві. У виставці брали участь провідні навчальні заклади України та понад 50 закордонних навчальних закладів із різних країн світу.

Українська молодь мала змогу ознайомитися з пропозиціями різних ВНЗ, отримати актуальну інформацію про підготовчі курси, дізнатися про бакалаврські та магістерські програми, а також поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агентств.

Інститут психології і підприємництва взяв участь у виставці, презентувавши особливості вступу, навчання, проживання, дозвілля, а також методики та програми Інституту.

Про що дізналися майбутні абітурієнти та їхні батьки від представників ІПП?

• За якими методиками відбувається навчання в ІПП?
  • Чи матимуть змогу студенти проходити стажування в процесі навчання на підприємствах-партнерах ІПП різних галузей, що входять до числа найуспішніших компаній України?
  • Які умови проживання та навчання в креативному студмістечку?
  • Які умови офіційного працевлаштування найкращих випускників після завершення навчання?
  • Яка вартість навчання? та ін.

Якщо вас цікавлять відповіді на ці або будь-які інші запитання: