УСПІШНИЙ СТАРТ ПРОГРАМИ MINI MBA «КОМУНІКАТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»!

6 лютого Інститут психології і підприємництва радо вітав у своїх стінах нових студентів – слухачів, які прийшли навчатися за програмою «Комунікативний менеджмент»!

Протягом перших навчальних днів ми провели невеличке опитування серед новачків – студентів Інституту, що саме спонукало їх обрати програму «Комунікативний менеджмент» в ІПП? Окрім отримання комунікативних навичок, студенти прагнуть нових перспектив, розширення горизонтів, особистісного росту та справжнього задоволення від навчання.

Розпочався перший модуль для новоспечених студентів із лекції Михайла Іоффе з дисципліни «Кінетико-проксемічний, фізіогномічний аналіз» – однієї з найголовніших дисциплін на шляху досягнення успіху в комунікаційному процесі. Протягом заняття студенти не лише прослухали теоретичну частину, але мали змогу одразу ж застосувати на практиці отримані знання – висловитися, проаналізувати побачене, зробити висновки і найголовніше – отримати зворотний зв’язок.

П’ятниця 7 лютого була присвячена лекції з основ онтопсихології. Разом із лектором Іриною Хоменко студенти пізнавали історію створення онтопсихології, її філософію, знайомилися з працями видатних філософів та розглядали основні онтопсихологічні поняття.

Про основні види комунікації, структуру комунікаційного процесу, комунікаційні канали та активне слухання дізналися першокурсники 8 лютого в ході лекції Олександра Шабетніка «Основи комунікації». Слухачі отримали ряд ефективних інструментів успішного ведення переговорів, дізналися власний рівень комунікабельності, проаналізували профіль, виконали тест на знання невербального спілкування та освоїли «воронку» запитань.

У завершальний навчальний день студенти поринули у світ загальної психології. Лектор Вікторія Виноградова викладала основи психології спілкування, розкриваючи деталі психічних процесів, зупиняючись на відчуттях людини та сприйнятті нею навколишнього світу.

Учасники програми готові до нових звершень і налаштовані активно застосовувати отримані знання в практику ведення бізнесу. Інститут психології і підприємництва щиро бажає слухачам програми «Комунікативний менеджмент» нових знань, звершень і відкриттів!