ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

В ГОСТІ ДО ІПП ЗАВІТАЛИ УЧНІ АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ №1 М. БОГУСЛАВ

За хорошою традицією Інститут психології і підприємництва відкриває двері школярам загальноосвітніх українських шкіл. Відтак 12 лютого учні 11 класів академічного ліцею №1 м. Богуслава приємно вразили викладачів Інституту допитливістю, активністю, зацікавленістю і жагою пізнання нового.

Ще під час екскурсії територією ІПП школярі проявили уважність до деталей, пильно ловили кожне слово викладача Інституту Ірини Хоменко, яка проводила екскурсію закладом, до найменших дрібниць описали почуття, які викликала у них навколишня атмосфера та природа. «Затишок, світло, простір, креатив» – такі епітети спадали на думку юним гостям Інституту.

Ірина Хоменко розповіла про те, як важливо відчувати, що ти знаходишся на своєму місці. Інститут психології і підприємництва створює атмосферу, яка спонукає до активної праці й водночас до душевного спокою та відпочинку.

Зробивши декілька атмосферних фото на згадку біля затишного каміна, школярі смакували десертами та гарячими напоями в кондитерській «живих» десертів Aletheia Dolci. У чудовому настрої гостей попрямували до конференц-зали, де викладач Ярослава Шкурко чекала на них із лекцією та захопливими бізнес-іграми.
Учням запропонували об’єднатися в команди та побудувати вежі з паперу не вимовляючи при цьому жодного слова. Три команди успішно впоралися із завданням і не порушили жодного правила гри! Але найбільше членів журі вразили презентації готових проектів, адже вони були не лише змістовні, а й креативні.

Команда під назвою «Альфа» побудувала віллу, яку творчо презентувала її капітан Юлія Гавриленко. Норвезький будинок з капсульними квартирами збудувала команда «Омега», про переваги такої конструкції розповів Микита Мельник. Найвища вежа за 10 хвилин – такий результат роботи третьої команди «Гамма». Аліна Пивовар та Наталя Васильченко розповіли чому будинок має безліч виходів і чому це важливо у сучасному будівництві.

Підбивши підсумки практичної гри школярі поринули у світ стилю та моди. Ірина Хоменко відверто говорила з гостями про вплив зовнішнього вигляду на комунікацію між людьми, як колір характеризує особистість і з чого слід почати вже сьогодні.

«Багато людей вважають, що одяг – це просто одяг. Але насправді на светр, який ми сьогодні одягнули, впливає безліч чинників: контекст, наша ціль, асортимент у магазинах, сімейні звичаї, наше найближче оточення та, врешті решт, несвідомі проявлення», – пояснює Ірина.

По завершенню лекції гості відвідали майстер-клас із приготування піци. Кожен із гостей випік власний смаколик, який став смачним завершенням навчального дня в Інституті психології і підприємництва.
До нових зустрічей!