ВЕЧІР БІЛЯ КАМІНУ В “АФІНСЬКІЙ ШКОЛІ”

В усі часи для людини дуже важлививим є світ сенсів. Сьогодні антропологічна криза вимагає від нас глибокого переосмислення світу сенсів та цінностей.

ІПП та інтелект-клуб «Афінська школа» запрошує студентів, викладачів та гостей на зустріч у форматі «Вечори біля каміна».

В. Налімов, сучасний мислитель та філософ вважав «спонтанність» головною філософською проблемою. У роботі «Спонтанність свідомості» він показав, як через буття людини в світі розкриваються сенси. Розглядаючи людину як текст, він запропонував опис граматики і семантики цього тексту з єдиних імовірнісних позицій. Концепція сенсового континууму продовжила лінійну лінію Платона, викладеного мовою сучасних уявлень.

На зустрічі біля каміна ми зануримось у світ філософії обговоримо тему сенсу та його ролі в устрої світу. Це глобальне поняття розкривається в таких аспектах як: мова і логіка, особистість людини, творчість і еволюція, терапія свідомості, штучний інтелект, сенси і матерія, позамежні питання, комплексність вивчення.

Ведуча: ТАРАСЮК ЛАРИСА СЕРГІЇВНА

Дата: 8 квітня.
Час 19:00
Вартість участі: 800 грн.

Чекаємо на ваші заявки в Telegram та Viber за номером: +380678296613