ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА НАЙКРАЩИЙ МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ ТА ВИГРАЙ 2000 ГРН.

ШАНОВНІ ШКОЛЯРІ!

Інститут психології і підприємництва надає кожному із вас можливість взяти участь у конкурсі «Найкращий мотиваційний лист» на тему: “Чому я прагну навчатися в ІПП і яким бачу власне майбутнє?” і ВИГРАТИ знижку на навчання в Інституті в розмірі 2000 гривень.

ЧОМУ ВАРТО БРАТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ?

 Ви отримаєте практику написання мотиваційного листа – однієї з обов’язкових складових, що вимагають при вступі провідні вищі навчальні заклади світу;
 Якщо ваш мотиваційний лист виявиться одним із найкращих – отримаєте зворотній зв’язок від керівництва Інституту та викладачів стосовно змісту, наповнення та форми;
 Виграєте знижку в розмірі 2000 гривень на навчання за однією із програм Інституту: «HR-менеджмент» або «Комунікативний менеджмент» (на курсі передбачено лише 24 вільних місця).

Конкурс триває до 1 червня 2020 р. включно. Про його результати буде повідомлено на сторінках соціальних мереж Інституту після обробки усіх листів.

Листи надсилати за електронною адресою edu@ipp.edu.ua до 15.04.2020 р.

СКАЧАТИ: методичні рекомендації з написання мотиваційного листа