ВЛІТКУ ДО НОВИХ ЗНАНЬ: IPP SUMMER SESSION 2019

З 26 по 28 липня 2019 року в Інституті психології і підприємництва відбулася перша літня сесія для слухачів інституту і усіх бажаючих, які прийняли участь у заході. Кожен із трьох днів був присвячений певній темі, де теорія поєднувалась із практикою і кожен зі слухачів мав змогу отримати актуальні на сьогоднішній день знання.

Відеоінтерв’ю: як оцінювати компетенції кандидатів?

В перший день лектор Ярослава Шкурко викладала нюанси оцінки компетенції кандидатів за допомогою відеоінтерв’ю. Лектор розповіла про можливості даного методу, приділила увагу перевагам та недолікам відеоспівбесіди, після чого перейшла до практичної частини заняття.

Увазі присутніх були представлені записи співбесід з реальними кандидатами. Слухачі переглянули ряд відеоінтерв’ю і почули детальний розбір співбесід від чотирьох експертів – психолога, стиліста, рекрутера, фахівця з невербальних комунікацій.

Олена Бабіна висловилася щодо психологічного стану кожного кандидата. Ірина Хоменко розповіла про що говорить одяг інтерв’юйованих. Ярослава Шкурко привернула увагу до відповідей кандидатів на деякі запитання, а Михайло Іоффе акцентував увагу на позах та рухах інтерв’юйованих в ході співбесіди.

Присутні були здивовані наскільки незначні на перший погляд деталі розповідають що приховує кандидат.

Самосаботаж та опір

На другий день тема «Самосаботаж та опір персоналу» зібрала чималу аудиторію слухачів. На початку заняття Олена Бабіна розібрала разом із присутніми поняття самосаботажу, після чого перейшла до фаз руйнування великих можливостей. Лектор розповіла про самозаохочення, відчуття всемогутності, поспішність, позу зверхності, лінь та агресивність, нестачу смиренності та кінцеву помилку.

Олена Бабіна привернула увагу до трьох способів виходу із самосаботажу: зі смиренням визнати скоєні помилки, не шкодуючи себе; заново зосередитися на самому собі; знайти час і простір для власного внутрішнього світу.

Друга половина заняття була присвячена перегляду та розбору відеолекції професора Антоніо Менегетті.

Теорія поколінь: як взаємодіяти із X, Y, Z?

У завершальний третій день слухачі знайомилися з теорією поколінь та особливостями X, Y, Z. Ярослава Шкурко розповіла присутнім в які проміжки часу народилися представники кожного покоління, які риси та характеристики їм притаманні, зупинилася на кліповому мисленні молоді.

Лектор порівняла покоління Х та Y, Y та Z. Завершивши розбір теоретичної частини теорії поколінь, викладач продемонструвала присутнім дослідження покоління Z, проведене Інститутом психології і підприємництва. Ярослава Шкурко провела анкетування серед молоді у віці від 12 до 24 років. Проаналізувавши відповіді, лектор зробила висновки, які допоможуть у майбутньому при роботі з представниками поколінь Y та Z.

Така літня сесія відбулася в Інституті психології і підприємництва вперше, однак в майбутньому вона стане щорічною традицією. Учасники із задоволенням ділилися враженнями. Вашій увазі деякі з них.

«Існує стереотипне сприйняття літньої пори як часу для відпочинку від важкої щорічної праці. Але чи насправді це так? Вважаю одне іншому не заважає і я радо поєднувала розумову працю, яка є відпочинком для душі, з невимовною красою місця, де відбувалося навчання під час літної сесії. Наступного року знову скористаюся такою можливістю і радо відкриватиму для себе нові горизонти, знання і можливості».

Ганна К., учасниця Summer Session

«Ця літня сесія стала найпрекраснішою в моєму житті. Лектори надали велике розмаїття актуальної інформації, однак на жаль не все засвоїв одразу. Особливо хочеться відзначити практичні заняття з HR-менеджменту, під час яких мені вдалося застосувати синтез знань, отриманих в ході навчання в Інституті психології і підприємництва. Всі три дні були пізнавальними й захоплюючими».

Костянтин П., учасник Summer Session

«Відвідування Інституту психології і підприємництва на Summer Session залишило незабутні враження. Три модулі на абсолютно різні теми, але які переплітаються воєдино. Експертні оцінки професіоналів, новий багаж знань, смачно, красиво й розумно – все це про Інститут психології і підприємництва».

Анна В., учасниця Summer Session