ЯК НАЙМАТИ НАЙКРАЩИХ: ПОРАДИ БІЛЛА ГЕЙТСА

З кожним роком компаніям усе важче знаходити спеціалістів і зацікавлювати їх працювати довгий період часу не змінюючи місце роботи. Пропонуємо вашій увазі секрет успіху багатонаціональної корпорації комп’ютерних технологій зі 124 тис. працівниками в 102 країнах – Microsoft Corporation.

Залучення талантів протягом наступного десятиліття буде складним завданням для багатьох компаній. Білл Гейтс коментує це так: «Змагання з пошуку та найму найкращих спеціалістів посилиться в найближчі роки. Компанії, які пропонують співробітникам додаткові приємні бонуси, отримають перевагу в цій боротьбі».

Віддалена робота, стислий робочий тиждень, гнучкий графік – настала епоха, коли працівники очікують більшого від компаній. Однак більшість роботодавців або не в змозі, або не хочуть адаптуватися до вимог способу життя молодих працівників.

Дослідження FlexJobs показує, що 84% робітників хочуть більшого балансу між роботою та особистим життям, а 54% прагнуть працювати за гнучким або альтернативним графіком.

Чому слід зробити робочий графік гнучким?

1.Тривалий строк співпраці

Згідно з Глобальним опитуванням Deloitte за 2019 рік, працівники можуть залишатися на роботі понад п’ять років, якщо їх роботодавці проявляють гнучкість щодо того, де і коли вони працюють.

2. Задоволення від роботи

Згідно з дослідженням Staples, 90% працівників вказали, що більш гнучкі умови праці підвищують моральний дух і задоволення від роботи – ключовий компонент найму та заохочення співробітників.

3. Економія коштів

Це просте рівняння: задоволені співробітники виконують роботу краще і піднімають рейтинги компанії. Науково доведено, що люди, які задоволені своїм життям хворіють менше. Втрата продуктивності через погане здоров’я коштує американським підприємствам майже 226 мільярдів доларів на рік.

4. Гнучкий графік

Гнучкий графік поліпшить показники набору персоналу. Опитування Zenefits, проведене в 2018 році, показало, що 77% співробітників вважають гнучкий графік головною перевагою при оцінці можливостей працевлаштування.

5. Підвищення продуктивності

Люди, які мають контроль над своїм графіком – більш продуктивні. Рон Фрідман, соціальний психолог і автор книги «Найкраще місце для роботи: мистецтво і наука створення незвичайного робочого місця», сказав: «Десятиліття досліджень показують, що люди щасливіші, здоровіші й продуктивніші, коли вони відчувають себе “автономно”».

Деталі за посиланням: Inc.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *