ЯК ПРОЙШОВ ОСВІТНІЙ МАРАФОН IPP SUMMER SESSION

Викладачі Інституту психології і підприємництва з 30 липня по 2 серпня провели щорічний форум IPP SUMMER SESSION. Слухачами чотирьохмодульного освітнього марафону стали власники бізнесу, директори компаній, фахівці із підбору персоналу та українські політики.

Перший день марафону, присвячений темі пошуку та адаптації персоналу в нових умовах: онлайн-співбесідам та онлайн онбордингу. Викладач ІПП, к. псих. н., HR-експерт Ярослава Шкурко запропонувала слухачам форуму готові кейси та практичні рішення для пошуку і адаптації персоналу у період пандемії.

Разом із тренером учасники дізналися про аналіз та інтерпретацію відповідей кандидата, адаптацію та ефективний старт співробітників в умовах віддаленої роботи та багато іншого.

Досвідчені рекрутери знають, що до інтерв’ю можна скрупульозно підготуватись, у мережі існує безліч рекомендацій для кандидатів на посади. Проте, деякі данні про претендента, які людина, зазвичай, не готує навмисно та заздалегідь, можуть допомогти в формуванні портрета особистості. Саме про такі нестандартні підходи у рекрутингу у другий день освітнього модуля слухачі марафону дізналися від викладача ІПП, к.е.н., тренера-практика Ірини Хоменко.

Лектор розповіла аудиторії про особливості психології соціальних мереж, відзначивши, що дізнатись про персональні характеристики особистості кандидата через особисту сторінку у соцмережах можна сформувати портрет претендента через його soft skills. Адже саме м’які навички працівника відповідають за успішну участь у робочому процесі та його продуктивність. Відтак лише один аватар може розповісти про звички та інтереси власника акаунта. Також впродовж модуля учасники розглянули питання самопрезентації у профілі, дізнались про методи аналізу соціальних мереж та месенджерів та виявлення небезпеки по уподобаннях і коментарям.

Третій день тренінгу пройшов під кураторством доктора пед. наук, професора Тетяни Іванової. Викладач ІПП провела слухачам марафону курс медіаграмотності, завдяки якому аудиторія дізналася про секрети функціонування українських медіа, про способи протидії технологіям і тактикам маніпулювання свідомістю.

Професор допомогла учасникам марафону опанувати знаннями та навичками захисту від кібератак у мережі та навчила розпізнавати фейк та правду у ЗМІ, адже в ситуації тотальної післяправди виграє той, хто може розпізнати – де пропаганда, а де факти.

В 4 день тренінгу учасники марафону дізналися від Олени Бабіної – підприємця, онтопсихолога, президента Інституту психології і підприємництва про те, як ефективно управляти в умовах невизначеності та безперервних змін.

Викладач ІПП поділилася із аудиторією освітнього марафону IPP SUMMER SESSION методиками прийняття стратегічних рішень та визначення шляхів розвитку компанії. У своєму курсі Олена Вікторівна Бабіна також розкрила сім принципів лідерства для менеджерів та керівників на прикладі життя та творчості легендарного Енцо Ферарі – італійського конструктора та підприємця.