Як знайти лідера HR-відділу?

У нещодавньому інтерв’ю відомий винахідник та підприємець Марк Андріссен (Marc Lowell Andreessen) сказав, що одна з найбільших помилок бізнесменів-початківців – надто пізно наймати справжніх лідерів HR. За словами Марка Андріссена, керівники компаній повинні призначати лідера HR, коли загальна кількість співробітників сягає від 50 до 150.

«Як бізнес-лідер, я згоден з тим, що кожна компанія повинна найняти лідера HR якомога раніше. Моя команда почала шукати віце-президента, коли ми наблизилися до позначки 150 співробітників. Так ми отримали досвідченого лідера, який зможе перетворити кадрову стратегію на джерело довгострокової конкурентної переваги», – сказав Марк Андріссен.

Якщо керівник компанії готовий найняти HR-лідера, важливо знайти кандидата з потрібними навичками, який зможе розвивати команду та бізнес.

Вашій увазі кілька ключових навичок, які допоможуть у пошуках HR-лідера.

  1. Вміння бути цікавим оповідачем

Рівень безробіття знаходиться на низькому рівні, а це означає, що лідери HR-менеджменту стимулюють кандидатів залучатися до команд найкращих більше, ніж будь-коли. Головне питання, на яке повинен відповісти HR-лідер: «Що для мене означає ця можливість?».

Описуючи посадові обов’язки, керівники HR-відділу повинні розуміти ключові переваги роботи для своєї команди. Незалежно від змісту, HR-лідери повинні бути відмінними оповідачами і заохочувати претендентів.

  1. Комунікативні навички

Цей набір навичок не може існувати без характеристик оповідача. Окрім пошуків та залучення нових співробітників, HR-лідери постійно спілкуються з широким колом аудиторій, включаючи кандидатів, співробітників та інших членів команди.

HR-лідер повинен не просто володіти комунікативними навичками, а вміти зацікавити кандидата від самого початку шляху. Щоденно підтримувати зв’язок з командою, прислухатися до думки кожного, підтримувати та допомагати, враховуючи інтереси співробітників та компанії.

HR-лідер повинен бути освіченим та мати більше стратегічних навичок, ніж керівники інших відділів. Спонукати до росту та покращення не тільки команду, а бізнес загалом.

  1. Вміння аналізувати

Базуючись на результатах дослідження Open Source (HROS), протягом останнього року велику увагу приділяють людським даним, – 48 % керівників заявили, що планують інвестувати в програмне забезпечення people analytics протягом наступних трьох років.

Керівники HR-відділу зможуть використовувати дані для пришвидшення процесу найму та аналізуватимуть їх для кращого розуміння «рівня щастя» членів команди, що кінець кінцем приведе до більшої продуктивності команди в цілому.

Деталі за посиланням: Inc

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *