ЗАПРОШУЄМО НА ФАКУЛЬТАТИВ «МИСТЕЦТВО РИТОРИКИ «МЕГАОРАТОР»

В одному голлівудському фільмі головний герой рекомендував крутити в кишені канцелярську скріпку, щоб не боятися публічних виступів. Але, якщо Ви, замість навичок робити скріпками дірки в ділових костюмах, хочете придбати вміння виступати на публіці яскраво та із задоволенням, навчитися імпровізувати, управляти аудиторією, майстерно володіти голосом і мовою, то Інститут психології підприємництва запрошує Вас на Факультатив «МИСТЕЦТВО РИТОРИКИ «МЕГАОРАТОР».
ДАТИ: 20 и 21 лютого 2021 року
ТРИВАЛІСТЬ: 8 годин, з 11:00 до 19:00
ВИКЛАДАЧ: Наталя Махно, викладач «ІПП», ведучий тренер ораторського мистецтва та постановки голосу, психолог
ПОДАТИ ЗАЯВКУ ТА НА УЧАСТЬ І ДІЗНАТИСЯ УСІ ПОДРОБИЦІ МОЖНА ПО ТЕЛЕФОНУ: + 3 8 (067) 519 75 77
КОРОТКА ПРОГРАМА ФАКУЛЬТАТИВУ:
🔵 Подолання страху публічних виступів. Внутрішній стан протягом виступу; як не втомлюватися під час виступів.
🟢 Структура виступу. Як скласти промову, що запам’ятають. Ексклюзивна методика: виступ «без папірця».
🔵 Мовні стратегії та комунікативні прийоми. Розвиток навичок словесної імпровізації. Використання пауз, гучності, тембру, темпу та акцентів при виступі. Психологічний вплив на аудиторію.
🟢 Методика залучення й утримання уваги аудиторії. Зворотній зв’язок і залучення аудиторії до виступу. Особливості роботи з важкою аудиторією. Мистецтво компліменту та вміння завойовувати прихильність.
🔵 Дикція та артикуляція. Управління мовою та диханням у стресових ситуаціях. Різні режими голосу: дружній, командний, сексуальний. Мовні та інтонаційні імпровізації: правильно передаємо емоції за допомогою інтонацій. Робота над енергетикою мови.
🟢 Міміка і жестикуляція в ораторському мистецтві. Постава, хода, рух і зовнішній вигляд оратора. Мова рухів тіла. Як отримувати приховану інформацію по невербальним сигналам.
КОРОТКО
ДАТИ: 20 и 21 лютого 2021 року
ТРИВАЛІСТЬ: 8 годин, з 11:00 до 19:00
ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ І ДІЗНАТИСЯ УСІ ПОДРОБИЦІ МОЖНА ПО ТЕЛЕФОНУ: + 38 (067) 519 75 77
У ПРОГРАМІ ФАКУЛЬТАТИВУ:
• Подолання страху публічних виступів.
• Складання структури виступу.
• Мовні стратегії та комунікативні прийоми.
• Методика залучення та утримання уваги аудиторії.
• Постановка голосу, дикція та артикуляція.
• Міміка та жестикуляція в ораторському мистецтві.