ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Студентів Інституту психології і підприємництва об’єднує одна спільна риса, про яку говорить кожен слухач – це навчання у задоволення, із задоволенням та заради задоволення, а кожен модуль розпочинається зі «а що ж буде цього разу?», завершуючись «це було неймовірно!».

З 18 по 21 липня в Інституті психології і підприємництва пройшов останній модуль першого року навчання за програмою Mini MBA «HR-менеджмент». Студентам довелося докласти чимало зусиль, щоб успішно скласти іспити та заліки з чотирьох дисциплін.

«Ювілейний» десятий модуль розпочався з найулюбленішого предмета всіх слухачів програми – «Кінетико-проксемічний, фізіогномічний аналіз». Останню лекцію навчального року Михайло Іоффе присвятив детальному аналізу рухів рук та обличчя. На останній парі студенти складали залік із дисципліни в унікальному форматі.

Так, студенти переглянули уривки з двох фільмів, які згодом самостійно проаналізували, спираючись на отримані протягом курсу знання, після чого отримали зворотний зв’язок від викладача.

П’ятниця була присвячена загальній психології. В рамках дисципліни Вікторія Виноградова разом зі студентами розглянула напрямок гуманістичної психології, познайомила їх з науковим внеском А. Маслоу та К. Роджерса. Слухачі пригадали піраміду потреб та її сучасне застосування в управлінні персоналом, розглянули поняття самоактуалізації та конгруентності. Не обійшлося без тестів.

Вікторія Виноградова провела серед студентів тест САТ на визначення рис, які притаманні особистості, що самоактуалізується. Слухачі опрацювали зони розвитку власної особистості, а на останній парі на них чекав іспит із загальної психології.

У суботу студенти продовжили вивчати дисципліну «Онтопсихологічний підхід в управлінні персоналом» під керівництвом лектора Костянтина Круглова.

Викладач присвятив лекцію образу та його значенню в житті кожного індивіда, акцентувавши увагу на тому, що саме розуміння образу, як основного елемента формалізації енергії, дає владу над власним життям. Наприкінці лекції Костянтин Круглов показав студентам два сучасних музичних кліпи, на яких вони відпрацювали отриманні знання з визначення образу, а згодом склали іспит.

Останній день навчального року студенти присвятили вивченню філософії. Лариса Тарасюк розповіла про проблемне поле онтології, свідомість, її рівні й функції, зупинилася на видах суспільної свідомості, усвідомленості та особистісному зростанні.

Традиційно студенти отримали можливість відвідати факультативні заняття. П’ятниця була присвячена відеолекції Антоніо Менегетті, в якій професор детально розповів про чотири види карми.

У суботу пройшла сінемалогія на тему «Від чого залежить успіх», в ході якої слухачі розбирали історію успіху головного героя фільму «Мрії Дзіро про суші».

Склавши всі іспити й заліки, студенти пішли на заслужений відпочинок, щоб із новими враженнями повернутися і продовжити вивчати й пізнавати  специфіку HR-менеджменту в наступному навчальному році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *