ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

ЖІНКА У БІЗНЕСІ ОЧИМА ЧОЛОВІКІВ

Про те, як жінці краще розуміти та створювати саму себе, виховувати себе як лідера, розвивати в собі здібність та вміння перемагати – дізналися слухачки унікального навчального курсу “Жінка у бізнесі очима чоловіка”, який провів викладач Інституту психології і підприємництва Костянтин Круглов.

Членкині Громадської організації “Ділові Українські Жінки” – успішні українки зі всієї держави, змогли дізнатися як стати більш свідомими у прийнятті своєї природності та вигідно використати її у своїй діяльності.

В ході лекції Костянтин Круглов поділився суто чоловічими секретами сприйняття сильною статтю жінок у бізнес-середовищі. Серед головних аспектів, які потрібно розвивати у собі підприємцю прекрасної статі, аби розвивати у собі характер лідера, викладач ІПП виділив такі:

 Націлюватись на конкретний результат.

 Розширювати «погляд» у майбутнє, не загострювати увагу на теперішньому та минулому.

 Розвивати суто чоловіче сприйняття «суті» справи, а не лише її «форму».

 Потрапивши на вершину, використовувати інструментарій отриманої влади для реалізації свого внутрішнього потенціалу.

У ході лекції Костянтин Круглов також зауважив, що за своєю природою жінки набагато витриваліші, сильніші за чоловіків, а задатки лідерського потенціалу жінки за всю історію людства і сьогодні не реалізовані повною мірою. Лектор зазначив, що у наш час жінка має більші можливості, ніж коли-небудь у минулому, для того, щоб реалізуватися.