ЗУСТРІЧ ПІД ЧАС СНІДАНКУ З YBC

10 грудня 2019 року Інститут психології і підприємництва знову зустрівся з представниками Young Business Club. Цього разу зустріч проходила у незвичній атмосфері – під час сніданку в City-Zen Cafe, де викладач Інституту Ярослава Шкурко говорила присутнім про що “розповідає” аватар кандидата на роботу в соціальній мережі.

Лектор зупинилася на наступних моментах: по-перше, як по зображенню на сторінці кандидата визначити його особистісні якості; по-друге, що саме може показати, наскільки кандидат конфліктний та стресостійкий; по-третє, якщо людина часто оновлює свою сторінку, додає нові фото й пости, чи можна вважати її комунікабельною.

Ярослава розповіла теоретичну частину, зупинилася на визначенні психічного розладу «селфітіс» та акцентувала увагу на тому, що може означати те або інше зображення на аватарі.

В ході другої частини зустрічі учасники YBC, разом зі студентами Інституту психології і підприємництва, HR-партнерами компанії 3S Марією Фурман та Юлією Сирцевою, відпрацьовували отриманні знання на практиці. HR-ри демонстрували присутнім фото кандидата в резюме та з його сторінки у соціальній мережі. Слухачі змогли відповісти на питання «Чи взяли б вони на роботу такого працівника?», аналізуючи лише фото кандидата.

Всіх присутніх дуже зацікавила дана тема й вони із великим задоволенням продовжать звертати увагу на зображення, які ставлять кандидати у різних месенджерах або соціальних мережах.

Більш глибоко ознайомитися з цією темою студенти Інституту психології і підприємництва зможуть на п’ятому модулі під час вивчення дисципліни «Психологія соціальних мереж».