SELECTION COMMITTEE: +38 (067) 519-75-77

STUDENT COUNCIL`S NEWS & EVENTS

22.11.2019

ШКОЛЯРІ В ГОСТЯХ В ІНСТИТУТІ ПСИХОЛОГІЇ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

22 листопада до Інституту психології і підприємництва завітали учні київських середніх навчальних закладів, для яких викладачі ВНЗ підготували цікаву програму.

Разом із президентом Інституту Оленою Бабіною майбутні студенти та гості закладу знайомилися з його архітектурою, історією, милувалися краєвидами та чекали на продовження програми. Школярі виявилися надзвичайно допитливими, ставили багато запитань і цікавилися нюансами та вимогами вступу до Інституту психології і підприємництва.

По завершенню екскурсії будівлею ІПП на школярів чекала лекція від практикуючого тренера та викладача Інституту Михайло Іоффе. Лектор розповів про роль кінетики, проксемики та фізіогноміки у житті кожної людини. Викладач долучив до цікавого експерименту школярів, які на власному досвіді побачили, як багато можна дізнатися про співрозмовника за допомогою мови тіла.

Про ефективну комунікацію та тімбілдінг говорила викладач ІПП та бізнес-тренер Ярослава Шкурко. Лектор наголосила на важливості використання власного потенціалу та вмінні діяти згідно зі стратегією. Учні перевірили власні сили в практичній грі, яка розвиває лідерські якості та вміння домовлятися.

Яскравим завершенням дня став кулінарний майстер-клас, який допоміг гостям закладу застосувати всю свою креативну енергію у «смачне й запашне» русло.

Кожен учасник тренінгу – навчальної програми від Інституту психології і підприємництва отримав нові знання та практичні навички, дізнався як розвивати власні лідерські якості та креативний погляд.

Школярі радо ділилися враженнями і будували плани на майбутнє, а наприкінці домовилися співпрацювати з Інститутом на волонтерській основі, щоб разом вдосконалювати систему освіти в Україні!

Задоволеними заходом залишилися не лише учні, а й шкільні психологи, які завітали до Інституту. Натхненні на співпрацю та зацікавлені навчанням, спеціалісти виявили бажання ще не раз завітати до стін ІПП.