SELECTION COMMITTEE: +38 (067) 519-75-77

STUDENT COUNCIL`S NEWS & EVENTS

28.11.2019

ДЕТАЛІ ТРЕТЬОГО МОДУЛЮ ЗА ПРОГРАМОЮ «HR-МЕНЕДЖМЕНТ»

З 28 листопада по 1 грудня 2019 року студенти другого курсу Mini MBA «HR-менеджмент» відвідали третій модуль у новому навчальному році.

Навчальний процес розпочався у четвер з лекції «Менеджмент персоналу». Разом із Ярославою Шкурко студенти розглянули основні фактори мотивації персоналу, чотири класичні та сучасні функції менеджера, функції HR, карту мотиваторів, теорію Маслоу та Герчікова, визначили головні компоненти піраміди потреб кожного співробітника компанії.

Поняття культури, як своєрідного вияву самостійності людини по відношенню до світу природи, вивчали студенти в ході дисципліни «Культурантропологія» у п’ятницю. У рамках теми викладач Лариса Тарасюк ознайомила студентів із сутністю культурогенезу, рядом концепцій походження культури, разом зі студентами проаналізували ряд теорій визначних вчених, філософів та істориків.

У суботу другокурсники поринули у світ управління персоналом на лекції «Онтопсихологічний бізнес-консалтинг» разом із Іриною Хоменко. Заняття відкрило для студентів можливість глибше пізнати поняття онтопсихологічного бізнес-консалтингу, що являється одним із інструментів аутентифікації самого підприємства.

Заключну дисципліну третього модуля «Психодіагностичні інструменти в менеджменті» провела у неділю Ярослава Шкурко. У ході лекції викладач розкрила методи психодіагностики команд, розповіла про форми командної взаємодії та ролі, які кожен з «гравців» відіграє у колективі. Студенти дізналися нюанси правильного складання запитань анкети й тестів для потенційних кандидатів, а також мали змогу відпрацювати ряд моментів на практиці.