SELECTION COMMITTEE: +38 (067) 519-75-77

STUDENT COUNCIL`S NEWS & EVENTS

20.12.2019

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ІПП: ЯК ІНСТИТУТ ЗУСТРІЧАВ ШКОЛЯРІВ

17 грудня 2019 р. до Інституту психології і підприємництва завітали учні зі шкіл Білоцерківського району.

Традиційно знайомство розпочалося з екскурсії, під час якої школярі дізналися про тонкощі архітектурної форми, процес творення, планування будівництва, гармонійне поєднання кольорів. Президент Інституту Олена Бабіна наголосила на унікальності дизайну та спонукала гостей прислухатися до внутрішнього голосу. Про що він говорить? Чи почуваєтеся ви, як особистість, комфортно у стінах Інституту? Звідки виникає таке відчуття? Про це і безліч іншого говорили й дізнавалися гості вищого навчального закладу.

Кожне приміщення Інституту викликало у майбутніх студентів різні почуття: затишок, спокій, задоволення. «Я тут наче вдома», – перешіптувалися між собою учні. Щоб підсилити атмосферу натхнення та бажання пізнавати нове, школярів пригостили смачними десертами від власної кондитерської Інституту – Aleteya Dolci та запашним чаєм. Цього разу Оксана Крупко здивувала гостей неповторною новорічною тематикою.

Насолодившись смаколиками, школярі попрямували на лекцію, де на них чекала безліч креативних завдань, які вони виконували та дивували самі себе!

У вас є англійська літера Z, з якої потрібно зробити малюнок за кілька хвилин. Що першим спаде на думку? Школярі проявили креативність та унікальність бачення. Звичайна літера перетворювалася на пісочний годинник, хвилі, лебедя, праску… Така вправа допомагає виявити рівень творчості особистості та її світосприйняття.

Побудувати найвищу надійну вежу, використовуючи папір й не вимовляючи жодного слова, – саме таким було друге завдання, що чекало на учнів. Творчу вправу для школярів провела викладач Інституту Ярослава Шкурко – тренер-практик, яка знається на вправах та іграх, що сприяють створенню командного духу та бажанню співпрацювати. Учасники гри мали 15 хвилин на те, щоб зрозуміти одне одного та почати  діяти. Обидві команди зазнавали невдач – побудовані вежі падали. Але жодна з команд не опустила руки й розпочала будівництво від самого початку. У результаті командної роботи всі учасники показали високі результати.

Лекція викладача ІПП Михайла Іоффе про невербальні комунікації показала учням, на прикладі їхнього тіла, як багато можна дізнатися про співрозмовника за допомогою кінетики, проксеміки та фізіогноміки. «Навіть коли нам здається, що ми цілком контролюємо власне тіло, воно реагує на інформацію і показує те, про що ми не здогадуємось», – зауважив лектор.

Приємним завершенням навчального дня став майстер-клас із приготування піци. Оксана Крупко розповіла школярам як зробити тонке тісто, які інгредієнти використовувати, як відправити саморобну піцу в піч, щоб не пошкодити її структуру. Учні з задоволенням поринули у світ кулінарії й отримали новий досвід.

Школярі проявили зацікавленість і деякі з них висловили бажання повернутися до стін Інституту у ролі волонтерів. ІПП у свою чергу із нетерпінням чекає на гостей, адже працювати з такою зацікавленою, працьовитою аудиторією – справжнє задоволення!