SELECTION COMMITTEE: +38 (067) 519-75-77

STUDENT COUNCIL`S NEWS & EVENTS

16.01.2020

ВІДКРИТТЯ НОВИХ ГОРИЗОНТІВ: П’ЯТИЙ МОДУЛЬ В ІПП

Для студентів Інституту психології і підприємництва розпочався новий, вже п’ятий модуль, старт якого прийшовся на 16 січня 2020 року. Другокурсники за програмою Mini MBA «HR-менеджмент» одразу поринули у навчання, адже попереду на них чекали іспити, до яких вони ретельно готувалися протягом новорічних на різдвяних свят.

Розпочався модуль із лекції Ірини Хоменко на тему «Дизайн власного іміджу». Говорили про стилі, типажі, а надто про те, чому «культура одягу» та його підбору є важливою частиною іміджу сучасної ділової людини, як вона допомагає у створенні автентичного образу, які переваги отримує людина, яка володіє майстерністю підбору й поєднання кольорів, фактури, матеріалу, крою та інших важливих деталей. Студенти аналізували, підбирали, дивувалися та опановували мистецтво краси й гармонії, створюючи власні образи.

П’ятниця була не менш цікавою, адже другокурсникам випала нагода попрацювати над секретами психології соціальних мереж. Разом із тренером-практиком Ярославою Шкурко студенти навчалися розпізнавати що насправді стоїть за світлинами, які користувачі викладають у соціальних мережах, як виявити те, що вони приховують і чому це важливо для практики HR-менеджменту.

Суботня лекція Ярослави Шкурко була присвячена корпоративній культурі та її ролі в процесах управління персоналом. Традиційно завершувала модуль неділя, а фінальну лекцію п’ятого модулю про значення світлин та їх роль у формуванні образів з точки зору онтопсихологічного підходу провела Ірина Хоменко. Студенти практикувалися в аналізі та мали змогу разом із лектором відпрацювати отримані знання.

По завершенню модуля студенти успішно склали іспити із двох дисциплін – «Менеджмент» та «Управління персоналом. Онтопсихологічний підхід».