SELECTION COMMITTEE: +38 (067) 519-75-77

STUDENT COUNCIL`S NEWS & EVENTS

11.02.2020

УСПІШНЕ ПАРТНЕРСТВО: YOUNG BUSINESS CLUB В ІПП

Протягом року Інститут психології і підприємництва неодноразово запрошував на лекції й факультативи представників Young Business Club – спільноти молодих бізнесменів, для яких життя означає успіх і постійний рух до нових вершин.
 
Ділові сніданки, тренінги, обмін досвідом та знаннями – ці зустрічі людей з єдиними інтересами в бізнесі й житті стали надзвичайно цікавими та корисними як для YBC, так і для Інституту. Наслідком плідної співпраці стало успішне партнерство ІПП та YBC – укладення річної угоди, що дає змогу представникам клубу відвідувати лекції ІПП будь-якої з програм Інституту.
 
Відтак 6 лютого Young Business Club відвідав лекцію із кінетико-проксемічного, фізіогномічного аналізу, що була присвячена детальному розбору відеоматеріалу дебатів між Річардом Ніксоном та Джоном Кеннеді під час президентських виборів у США 1960 року. Разом із лектором Михайлом Іоффе студенти Інституту та гості аналізували, вчилися відрізняти емоції, практували отримані знання і робили висновки.
 
Вивчення основ кінетики та проксеміки – одна із найулюбленіших дисциплін не лише студентів Інституту, але й усіх гостей та відвідувачів ІПП, адже саме мова тіла надає вражаючу кількість інформації та дозволяє краще розуміти не лише оточуючих, але й самого себе.
 
До нових зустрічей та звершень!