ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анкета роботодавця

Для оновлення освітньо-професійної програми HR-менеджмент, спеціальність 073 Менеджмент проводиться постійне опитування роботодавців та студентів щодо оновлення навичок в умовах гібридних впливів.

Ми оновлюємо освітньо-професійну програму HR-менеджмент, спеціальність 073 Менеджмент, у результаті ми запропонуємо нові курси. Вони мають на меті навчити наших студентів адаптувати робочі процеси та особистий простір до складних та непередбачуваних ситуацій, спричинених гібридними загрозами.

Ці курси формуються прямо зараз. І ми хочемо це зробити разом з вами, враховуючи вашу думку. В цьому нам допоможе невелика анкета (3 – 4 питання), але будь-ласка, зважте на наступні умови участі: в опитуванні роботодавців можна взяти участь лише з корпоративних бізнес-акаунтів.

Долучайтесь до формування нових безпекових навичок майбутніх фахівців та громадян!

Шановний роботодавець!

Ми просимо Вас відповісти на питання анкети, мета якої – поліпшення якості та організації підготовки випускників освітньої програми «HR-менеджмент» спеціальності 073 Менеджмент кафедрою менеджменту та онтопсихології ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва».

АНКЕТУВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ  для поліпшення якості та організації підготовки випускників  освітньо-професійних програм «HR-менеджмент»  спеціальності 073 Менеджмент  кафедрою менеджменту та онтопсихології ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва»

Заздалегідь дякуємо за допомогу!