Як психологія допомагає в бізнесі: засновниця Інституту психології і підприємництва Олена Бабіна

У сучасному світі психологія є не тільки популярною галуззю знань, але й важливим інструментом для практичного застосування в різних бізнес-професіях, де взаємодія з людьми є ключовим фактором успіху. Знання психології допомагає розуміти потреби, бажання і мотивації клієнтів, створювати продукти, які відповідають їхнім очікуванням, формувати ефективні маркетингові стратегії, успішно проводити переговори, приймати виважені рішення. Знання психології є критично важливим в управлінні командою, оскільки дозволяє створювати позитивне корпоративне середовище, краще мотивувати працівників, підвищувати продуктивність їхньої праці, ефективно вирішувати конфлікти й управляти стресами, розвивати лідерські якості.

Читати статтю на порталі “Емірати Сьогодні”

ЯКІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ НЕ ЗМОЖЕ ЗАМІНИТИ ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ

але вони будуть гостро затребувані у найближчому майбутньому.

Швидкість, з якою змінюється світ, змушує людей все частіше розмірковувати про своє майбутнє і про те, які професії матимуть попит через 5, 15, 30 років, враховуючи науково-технічний прогрес.

Vesti.ua розмовляли з багатьма фахівцями про те, в яких сферах діяльності українці зможуть реалізувати себе у не надто далекому майбутньому, і яких спеціальностей гостро не вистачає вже сьогодні.

В інтерв’ю з Vesti.ua Марія Фурман, представниця адміністрації Інституту психології і підприємництва, дала вичерпну відповідь на це питання та розповіла, як виникла ідея створення ІПП та чому його спеціальності не мають аналогів, і якими навичками та потенціалом має володіти абітурієнт, щоб отримати професію майбутнього.

Читати інтерв’ю

ПІДСУМКИ 2021 РОКУ ІПП

ЗАПРОШУЄМО НА КУРС ISPIRAZIONE DAI MAESTRI

Реміснича школа “Terra Invetriola” відкриває набір на універсальний практичний мистецький курс для початківців та професіоналів – “ШКОЛА МАЙСТЕРНОСТІ”.

Курс складається з 8 різноманітних майстер-класів,
послідовність яких розрахована таким чином, щоб учасники не просто зробили роботу, а отримали навички й знання в мистецтві:
1 – “Енкаустика”
Малюємо фарбами на основі воску
2 – Живопис олійними фарбами
з опануванням секретів “старих майстрів”. Частина 1
Виконуємо власний твір, застосовуючи класичні прийоми.

3 – “Мистецтво гравюри

(гравюра та друк власноруч виконаних творчих робіт);

4 – “Мистецтво золочення та сріблення поверхні;

5 – “Художній розпис по дереву”

6 – “Художній розпис по склу”
7 – “Ліплення”
Моделювання та формоутворення. Матеріали — робота з гіпсом та глиною);
8 – Живопис олійними фарбами
з опануванням секретів “старих майстрів”. Частина 2
При купівлі пакету з 6 чи 8 занять ви отримаєте
+МАЙСТЕР-КЛАС зі створення твору в унікальній художній техніці, яка стане для вас сюрпризом!
🔸Старт – 20 січня 2022
🔸8 занять
🔸Всі матеріали надаються
🔸Готові роботи забираєте з собою
🔻Локація – креативний навчальний простір «Aletheia»
🎨 Подаруйте собі щасливі години творчості!
Відкривайте в собі таланти та застосовуйте нові вміння у житті!

РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРС https://goo.su/yre
Деталі за телефоном    +38(067) 827 35 40
Увага! Кількість місць обмежена.

ФІЛОСОФІЯ ГУМАНІЗМУ: «АНТРОПОЦЕНТРИЗМ І ГУМАНІЗМ ЕПОХИ ВІДРОДЖЕННЯ»

Міст Гуманізму крізь століття. Джерела того, що ми називаємо «сучасна людина» і «сучасна свідомість», добре простежуються в епосі Відродження, яка докорінно відрізнялась від концепції Середньовіччя. Гуманізм крізь антропоцентризм: перетворення старих образів людини і світу в нові «сучасні» образи і породило, як величезні можливості розвитку,  так і рівні за величиною небезпеки руйнування, такої очевидної особливо в наші дні. Проблема духовної ізоляції і нестачі внутрішньої узгодженості, ознаменувало відкриття важливості особистості та індивідуального досвіду. Цей процес йшов рука об руку зі зростаючим видаленням проекцій від зовнішнього світу і відповідних реалізацій внутрішніх станів людини.

Третя лекція  авторського спецкурсу:

«ФІЛОСОФІЯ ГУМАНІЗМУ: ВІД АНТИЧНОСТІ ДО СУЧАСНОСТІ»

Дата: 28 травня

Початок: 18.00