Новини студентської ради

14.02.2020

В ГОСТІ ДО ІПП ЗАВІТАЛИ УЧНІ АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ №1 М. БОГУСЛАВ

За хорошою традицією Інститут психології і підприємництва відкриває двері школярам загальноосвітніх українських шкіл. Відтак 12 лютого учні 11 класів академічного ліцею №1 м. Богуслава приємно вразили викладачів Інституту допитливістю, активністю, зацікавленістю і жагою пізнання нового.

Ще під час екскурсії територією ІПП школярі проявили уважність до деталей, пильно ловили кожне слово викладача Інституту Ірини Хоменко, яка проводила екскурсію закладом, до найменших дрібниць описали почуття, які викликала у них навколишня атмосфера та природа. «Затишок, світло, простір, креатив» – такі епітети спадали на думку юним гостям Інституту.

Ірина Хоменко розповіла про те, як важливо відчувати, що ти знаходишся на своєму місці. Інститут психології і підприємництва створює атмосферу, яка спонукає до активної праці й водночас до душевного спокою та відпочинку.

Зробивши декілька атмосферних фото на згадку біля затишного каміна, школярі смакували десертами та гарячими напоями в кондитерській «живих» десертів Aletheia Dolci. У чудовому настрої гостей попрямували до конференц-зали, де викладач Ярослава Шкурко чекала на них із лекцією та захопливими бізнес-іграми.
Учням запропонували об’єднатися в команди та побудувати вежі з паперу не вимовляючи при цьому жодного слова. Три команди успішно впоралися із завданням і не порушили жодного правила гри! Але найбільше членів журі вразили презентації готових проектів, адже вони були не лише змістовні, а й креативні.

Команда під назвою «Альфа» побудувала віллу, яку творчо презентувала її капітан Юлія Гавриленко. Норвезький будинок з капсульними квартирами збудувала команда «Омега», про переваги такої конструкції розповів Микита Мельник. Найвища вежа за 10 хвилин – такий результат роботи третьої команди «Гамма». Аліна Пивовар та Наталя Васильченко розповіли чому будинок має безліч виходів і чому це важливо у сучасному будівництві.

Підбивши підсумки практичної гри школярі поринули у світ стилю та моди. Ірина Хоменко відверто говорила з гостями про вплив зовнішнього вигляду на комунікацію між людьми, як колір характеризує особистість і з чого слід почати вже сьогодні.

«Багато людей вважають, що одяг – це просто одяг. Але насправді на светр, який ми сьогодні одягнули, впливає безліч чинників: контекст, наша ціль, асортимент у магазинах, сімейні звичаї, наше найближче оточення та, врешті решт, несвідомі проявлення», – пояснює Ірина.

По завершенню лекції гості відвідали майстер-клас із приготування піци. Кожен із гостей випік власний смаколик, який став смачним завершенням навчального дня в Інституті психології і підприємництва.
До нових зустрічей!

13.02.2020

ЕКВАТОР «HR-МЕНЕДЖМЕНТУ»: НОВІ ЗНАННЯ І ВРАЖЕННЯ

6-9 лютого стали чотирма визначними днями не лише для новоспечених студентів – слухачів нової програми Інституту Mini MBA «Комунікативний менеджмент», але й важливим етапом для студентів програми «HR-менеджмент», які перейшли екватор другого навчального року.

Шостий модуль розпочався у четвер 6 лютого із лекції «Побудова HR-служби в організації. Корпоративна культура», яку проводила Тетяна Іванова. Види та причини виникнення конфліктів у компанії та шляхи їх розв’язання, життєві цикли організації, розвиток колективу та безліч іншого розглянули другокурсники, закріпивши все практикою за допомогою ряду тестових завдань.

П’ятниця 7 лютого була присвячена лекції з антропосоціогенезу, яку прочитала Лариса Гармаш, розкривши студентам три моделі розуміння часу, синхронне зародження філософії у трьох культурних куточках планети, феномен «грецького дива» та інші важливі поняття й нюанси.

Із нетерпінням чекали другокурсники на практикум із діагностики персоналу, який провела Вікторія Виноградова 8 лютого. Студенти відпрацьовували спеціально підібрані достовірні стандартні методики, що підбираються під профіль вакансії. Важливим у такому підборі є те, що його має здійснювати лише кваліфікований фахівець. Викладач Інституту детально розповіла про кожну методику та разом зі студентами проаналізувала ефективність наведених тестів. Набуті знання студенти можуть використовувати вже зараз, підвищуючи продуктивність компанії.

У завершальний навчальний день шостого модуля Костянтин Круглов прочитав лекцію з «Соціальної онтопсихології». Про три шляхи формування правових відносин, природне, позитивне право, етику, мораль, закон та справедливість дізналися другокурсники.

12.02.2020

«ПСИХОЛОГІЯ БІЗНЕСУ»: КРОКУЄМО ДО УСПІХУ!

З 6 по 9 лютого першокурсники програми Mini MBA «Психологія бізнесу» повернулися до стін Інституту. У перший день шостого модуля студенти відвідали лекцію з кінетико-проксемічногофізіогномічного аналізу, на якій разом із Михайлом Іоффе аналізували прояви мови тіла, розбирали ключові поняття дисципліни, на практиці застосовували набуті знання.

Другий день навчання був присвячений лекції з онтопсихологічного підходу в управлінні персоналом, який є невіддільною частиною розбудови будь-якої успішної компанії. Що таке семантичне поле, Онто Ін-се, монітор відхилення, як зчитувати образи та багато іншого розповів студентам викладач ІПП Михайло Іоффе.

8 лютого у рамках дисципліни «Філософія» студенти розібрали сутність і структуру світогляду, основне питання філософії та її роль у житті суспільства й особистості. Викладач Лариса Тарасюк розповіла теоретичну частину, після чого перейшла до дискусії, в якій взяли активну участь усі першокурсники.
«Філософія і є систематизованим світоглядом, раціональним (розумовим) способом пошуку відповідей на головні питання людського буття», – коментує Лариса Тарасюк.

У завершальний навчальний день 9 лютого викладач ІПП Олена Бабіна провела лекцію з дисципліни «Загальна психологія». Студенти розібрали сутність захисних механізмів та хибних дій, розглянули слухові, мовні, письмові та читальні похибки, дізналися як їх уникати, а також безліч іншої корисної інформації.

До зустрічі на сьомому модулі, до нових відкриттів!

12.02.2020

УСПІШНИЙ СТАРТ ПРОГРАМИ MINI MBA «КОМУНІКАТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»!

6 лютого Інститут психології і підприємництва радо вітав у своїх стінах нових студентів – слухачів, які прийшли навчатися за програмою «Комунікативний менеджмент»!

Протягом перших навчальних днів ми провели невеличке опитування серед новачків – студентів Інституту, що саме спонукало їх обрати програму «Комунікативний менеджмент» в ІПП? Окрім отримання комунікативних навичок, студенти прагнуть нових перспектив, розширення горизонтів, особистісного росту та справжнього задоволення від навчання.

Розпочався перший модуль для новоспечених студентів із лекції Михайла Іоффе з дисципліни «Кінетико-проксемічний, фізіогномічний аналіз» – однієї з найголовніших дисциплін на шляху досягнення успіху в комунікаційному процесі. Протягом заняття студенти не лише прослухали теоретичну частину, але мали змогу одразу ж застосувати на практиці отримані знання – висловитися, проаналізувати побачене, зробити висновки і найголовніше – отримати зворотний зв’язок.

П’ятниця 7 лютого була присвячена лекції з основ онтопсихології. Разом із лектором Іриною Хоменко студенти пізнавали історію створення онтопсихології, її філософію, знайомилися з працями видатних філософів та розглядали основні онтопсихологічні поняття.

Про основні види комунікації, структуру комунікаційного процесу, комунікаційні канали та активне слухання дізналися першокурсники 8 лютого в ході лекції Олександра Шабетніка «Основи комунікації». Слухачі отримали ряд ефективних інструментів успішного ведення переговорів, дізналися власний рівень комунікабельності, проаналізували профіль, виконали тест на знання невербального спілкування та освоїли «воронку» запитань.

У завершальний навчальний день студенти поринули у світ загальної психології. Лектор Вікторія Виноградова викладала основи психології спілкування, розкриваючи деталі психічних процесів, зупиняючись на відчуттях людини та сприйнятті нею навколишнього світу.

Учасники програми готові до нових звершень і налаштовані активно застосовувати отримані знання в практику ведення бізнесу. Інститут психології і підприємництва щиро бажає слухачам програми «Комунікативний менеджмент» нових знань, звершень і відкриттів!

11.02.2020

УСПІШНЕ ПАРТНЕРСТВО: YOUNG BUSINESS CLUB В ІПП

Протягом року Інститут психології і підприємництва неодноразово запрошував на лекції й факультативи представників Young Business Club – спільноти молодих бізнесменів, для яких життя означає успіх і постійний рух до нових вершин.
 
Ділові сніданки, тренінги, обмін досвідом та знаннями – ці зустрічі людей з єдиними інтересами в бізнесі й житті стали надзвичайно цікавими та корисними як для YBC, так і для Інституту. Наслідком плідної співпраці стало успішне партнерство ІПП та YBC – укладення річної угоди, що дає змогу представникам клубу відвідувати лекції ІПП будь-якої з програм Інституту.
 
Відтак 6 лютого Young Business Club відвідав лекцію із кінетико-проксемічного, фізіогномічного аналізу, що була присвячена детальному розбору відеоматеріалу дебатів між Річардом Ніксоном та Джоном Кеннеді під час президентських виборів у США 1960 року. Разом із лектором Михайлом Іоффе студенти Інституту та гості аналізували, вчилися відрізняти емоції, практували отримані знання і робили висновки.
 
Вивчення основ кінетики та проксеміки – одна із найулюбленіших дисциплін не лише студентів Інституту, але й усіх гостей та відвідувачів ІПП, адже саме мова тіла надає вражаючу кількість інформації та дозволяє краще розуміти не лише оточуючих, але й самого себе.
 
До нових зустрічей та звершень!