ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

12.10.2020

ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ БІЛЯ КАМІНА В БІБЛІОТЕЦІ ІПП ПРОЙДЕ ПІД КУРАТОРСТВОМ КОСТЯНТИНА КРУГЛОВА

Інститут психології і підприємництва продовжує серію освітніх заходів “Вечори біля каміна” в інтелект-клубі “Афінська школа”. Щомісяця викладачі ІПП презентують книги, що сприяють розвитку розуму та особистості, самопізнанню та розкриттю внутрішнього потенціалу.

22 жовтня зустріч біля каміна в бібліотеці ІПП пройде під кураторством Костянтина Круглова – онтопсихолога, співзасновника Інституту психології і підприємництва.

Викладач ІПП презентує книгу, автор якої дає відповіді на споконвічні питання людини про те, як прожити щасливе та успішне життя.

🔥 Також разом обговоримо біля каміна:
🔸 Коли найліпший час змінювати себе на краще;
🔸 Залежність від думок оточення: як її впізнати та як її позбутися;
🔸 Образа — яке для неї реальне підґрунтя та як керувати собою у ситуації образи;
🔸 Чому люди турбуються та відчувають тривогу;
🔸 Що таке справжня свобода.

Хочете дізнатися, що за книга містить стільки корисних знань?

Ми чекаємо Вас на нашому вечорі!

Обирайте близькі та цікаві для Вас теми, приймайте участь у заходах та розкривайте головну інтригу вечора – назву книги, що ми рекомендуємо цього разу!

Вартість участі: 800 грн.

Чекаємо на ваші заявки в Telegram, Viber за номером: (067) 829 66 13

12.10.2020

МАЙСТЕР-КЛАС З МИСТЕЦТВА КАЛІГРАФІЇ В РЕМІСНИЧІЙ ШКОЛІ “TERRA IVETRIOLA”

Каліграфія – це не тільки мистецтво ідеального написання слів, а й мистецтво ідеального (або вдосконаленого) духу. Зануртеся у таємничий світ писемності та естетики лініі на занятті в ремісничій школі!

17 жовтня “Terra Ivetriola” запрошує студентів та гостей Інституту психології і підприємництва на вечір творчості – майстер-клас із каліграфії.

Під час заняття ми виконаємо шрифтову композицію, ознайомимось з основним набором інструментів та прийомiв.
Реміснича школа надає учасникам курсу усі необхідні матеріали для виконання завдання.
Заняття почнеться о 18:00, орієнтовна тривалість дві години.Вартість участі – 500 гривень
Чекаємо вас на майстер-класі. Ідей вам і натхнення!
Аби відчути себе справжнім творцем та розкрити свій внутрішній потенціал, вже зараз можете подати заявки на навчання в “Тerra Іvetriola” в Telegram або Viber за номером: (067) 827 35 40 або (067) 198 26 92
12.10.2020

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ФРЕСКОВОГО ЖИВОПИСУ У РЕМІСНИЧІЙ ШКОЛІ “TERRA IVETRIOLA”

Відчуйте себе майстром фрескового живопису, навіть якщо ніколи не пробували малювати, але завжди мріяли! У ремісничій школі це під силу кожному!

18 жовтня “Terra ivetriola” запрошує на вечірній майстер-клас для студентів та гостей Інституту психології і підприємництва.
У творчій атмосфері разом з вами ми ознайомимося із законами колориту в композиції, кожен учасник навчиться і виконає натюрморт, використовуючи прийоми та техніки фрескового живопису.
Реміснича школа надає учасникам курсу усі необхідні інструменти та матеріали.
Заняття відбудеться 18 жовтня, о 18:00 та триватиме 2 години.
Вартість участі – 500 гривень
02.10.2020

ІПП спільно із Малою академією наук України проведуть курс для дітей

Інститут психології і підприємництва спільно із партнерами проведе одноденний курс “Привіт Мікеланджело”, розрахований на дітей віком від 10 до 14 років. Курс пройде 6 листопада 2020 року у затишних аудиторіях ІПП, у мальовничому природному оазисі Aletheia в Конча-Заспі на березі Дніпра.

ІПП у партнерстві із “ARCHIKIDZ” НЦ Малої академії наук України, журналом “Дом и интерьер” та проєктом “Культурний код” проведуть для юних українців освітній курс, який об’єднає: архітектуру, мистецтво і психологію.

Разом з дітьми, ми:

11:00 – 12:00 ДОСЛІДЖУЄМО: майстер-клас «Робота в команді»,
12:30 – 13:30 ВИВЧАЄМО: майстер-клас «Мистецтво Мікеланджело»,
14:00 – 15:00 НАСОЛОДЖУЄМОСЯ: готуємо піцу «АрхіПіца»,
15:00 – 17:00 МОДЕЛЮЄМО: майстер-клас «Архітектура періоду Ренесанс».

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Обов’язкова реєстрація.

В організацію програми включено: транспортування, обід,майстер-класи, матеріали.

Більш детальна інформація за тел.: +380 50 811 03 95

28.09.2020

Курс фрескового живопису для дітей та дорослих в ремісничій школі “Terra ivetriola”

10 жовтня реміснича школа “Terra ivetriola” проведе майстер-класи для дорослих і юних учасників. Чергове заняття із фрескового живопису присвячуємо орнаменту – одному із найпоширеніших та найпотужніших винаходів в історії мистецтва. У своєму змісті він зображає саме життя – взаємозв’язок компонентів та складових, які об’єднуються у гармонійному потоці.

🗒
 Розклад занять творчих студій:
10:00-11:30 – Майстер-клас із фрескового живопису для дітей. Разом із юними митцями опануємо техніку фрескового живопису, створюючи орнаментальну композицію.
11:30-12:15 – Лекція на тему: “Історія фрескового живопису” від куратора курсу, професійної художниці-декоратора Ольги Петренко.
12:30-14:00 – Перша частина майстер-класу “Орнамент Ренесансу”. Відпрацюємо прийоми фрескового живопису, а також техніки нанесення фарби на 4 типи поверхні.
14:00-15:00 – Творча обідня перерва в піцерії “Bella Vista”.
15:00-16:30 – Друга частина практичного заняття. Створимо орнаментальну композицію на основі історичного зразка.

👩‍🎨
 Фреска – одна з найдавніших художніх технік. Заняття монументальним образотворчим мистецтвом – це унікальна можливість отримати нові, “свіжі” навички, очистити розум і налагодити контакт із життям.
Орнаментальна композиція – це одночасно і річ в собі, і спосіб структурування, і розмежування простору. Також цікавою властивістю орнаменту є те, що він багато з чим поєднується, залишаючись автономним явищем.

🖼
 Реміснича школа забезпечить учасників курсу усіма необхідними інструментами, фарбами та матеріалами.
Вартість участі для дітей – 500 гривень, для дорослих – 1000 гривень.

🎯
 Аби відчути себе справжнім творцем та розкрити свій внутрішній потенціал, вже зараз можете подати заявки на навчання в “Тerra Іvetriola” в Telegram або Viber за номером: 067 827 35 40