ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Сінемалогія для молоді (до 26 років)

“В кожен момент часу існує рішення, яке веде людину до щастя. І вся онтопсихологія – це техніка, знання, що дозволяє реалізовувати життя, перебуваючи у внутрішній точці щастя, за допомогою найрізноманітніших речей”.

(С) Антоніо Менегетті

15 вересня
СІНЕМАЛОГІЯ ДЛЯ МОЛОДІ (до 26 років)
по фільму «Тут курять» “Thank You for Smoking”
Записатися +38 (067) 519-75-77

Summer Session 2021

КЛЮЧ ДО УСПІХУ БІЗНЕСУ – ІНОВАЦІЇ, ЯКІ НАРОДЖУЮТЬСЯ КРЕАТИВНІСТЮ!
Навчання для тих, хто готовий до нового способу мислення і руху у новій динаміці!
ІПП запрошує трьох модульний марафон Summer Session 2021 від власників бізнесу і викладачів-практиків, спрямований на підприємців, топ-менеджерів, та hr-спеціалістів, які прагнуть надихати команду і заробляти разом.
3 модулі / 3 теми / 5 фахівців
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ: https://forms.gle/o9DwGjQidVhoi7628
Графік події:
1 ДЕНЬ – ПРАКТИЧНА ХАРАКТЕРОЛОГІЯ В БІЗНЕСІ
Спікер – Ярослава Шкурко, викладач “Інституту психології і підприємництва”, кандидат психологічних наук, HR– експерт, бізнес-тренер, психолог.
В програмі:
1. Що таке характер? Яку користь бізнесу приносить знання психотипів?
2. Загальна характеристика психотипів. Визначення психотипів за зовнішнім виглядом.
3. Різновиди характеру людини (психотипи), їх сильні і слабкі сторони, приховані негативні особливості.
4. Характер і лідерство.
5. Психотипи президентів, підприємців і керівників.
6. Практикум.
2 ДЕНЬ – САМОСАБОТАЖ
Спікер – Олена Бабіна, підприємець, онтопсихолог, президент та викладач “Інституту психології і підприємництва”.
В програмі:
1. Логіка механізму протидії власного успіху: три аспекти.
2. Дезінформація як причина самосаботажа. Види дезінформації: вольова, мимовільна і амбівалентна.
3. Шляхи подолання самосаботажу, як нефункціонального захисного механізму.
3 ДЕНЬ – КРУГЛИЙ СТІЛ
Три викладачі – три різних погляди – цілісний результат!
Ірина Хоменко – викладач Інституту психології і підприємництва, кандидат економічних наук, власник компанії у fashion-індустрії.
Лариса Тарасюк – завідувач кафедри “Інституту психології і підприємництва”, доктор філософських наук, доцент.
Вікторія Виноградова – викладач “Інституту психології і підприємництва”, кандидат педагогічних наук, доцент.
В програмі:
1. Психологія креативного мислення.
2. Топ затребуваних якостей спеціалістів на ринку праці.
3. Актуальний вік розвитку креативного мислення. Чи можна дорослої особистості розвинути креативність?
4. Основні шляхи розвитку креативного мислення. Бар’єри креативності.
5. Застосування креативності в бізнесі.
Дати: 13-15 серпня
Місце: Aletheia в Конче-Заспі, мальовничий природний оазис на березі Дніпра
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ: https://forms.gle/o9DwGjQidVhoi7628
Деталі за телефоном:
38(067) 519-75-77
38(067) 827-35-40
23.05.2021

ФІЛОСОФІЯ ГУМАНІЗМУ: «АНТРОПОЦЕНТРИЗМ І ГУМАНІЗМ ЕПОХИ ВІДРОДЖЕННЯ»

Міст Гуманізму крізь століття. Джерела того, що ми називаємо «сучасна людина» і «сучасна свідомість», добре простежуються в епосі Відродження, яка докорінно відрізнялась від концепції Середньовіччя. Гуманізм крізь антропоцентризм: перетворення старих образів людини і світу в нові «сучасні» образи і породило, як величезні можливості розвитку,  так і рівні за величиною небезпеки руйнування, такої очевидної особливо в наші дні. Проблема духовної ізоляції і нестачі внутрішньої узгодженості, ознаменувало відкриття важливості особистості та індивідуального досвіду. Цей процес йшов рука об руку зі зростаючим видаленням проекцій від зовнішнього світу і відповідних реалізацій внутрішніх станів людини.

Третя лекція  авторського спецкурсу:

«ФІЛОСОФІЯ ГУМАНІЗМУ: ВІД АНТИЧНОСТІ ДО СУЧАСНОСТІ»

Дата: 28 травня

Початок: 18.00

Формат: онлайн конференція у Zoom

Вартість участі 800 грн.

Записатися на курс: 38(067)827-35-40

06.04.2021

НОВИЙ ІНТЕНСИВ-КУРС ВІД “КУДЕПЬЕ”- “Boogie woogie dance”

Раді повідомити, що вже 13 квітня студія хореографічного мистецтва «Кудепье» розпочинає новий інтенсив-курс “Boogie woogie dance”!

🤩 Запрошуємо всіх бажаючих поглинути у атмосферу 50-х років!!! Адже, це чудова змога дізнатися, чому ми відчуваємо неймовірні блюзові ритми під час цього ритмічного танцю.

Приєднуйтесь до наших занять і відкрийте для себе новий «Рух життя»💃🕺

Дізнатися деталі та записатися на курс можна за телефонм

📲+38(067)827-35-40
04.04.2021

ВЕЧІР БІЛЯ КАМІНУ В “АФІНСЬКІЙ ШКОЛІ”

В усі часи для людини дуже важлививим є світ сенсів. Сьогодні антропологічна криза вимагає від нас глибокого переосмислення світу сенсів та цінностей.

ІПП та інтелект-клуб «Афінська школа» запрошує студентів, викладачів та гостей на зустріч у форматі «Вечори біля каміна».

В. Налімов, сучасний мислитель та філософ вважав «спонтанність» головною філософською проблемою. У роботі «Спонтанність свідомості» він показав, як через буття людини в світі розкриваються сенси. Розглядаючи людину як текст, він запропонував опис граматики і семантики цього тексту з єдиних імовірнісних позицій. Концепція сенсового континууму продовжила лінійну лінію Платона, викладеного мовою сучасних уявлень.

На зустрічі біля каміна ми зануримось у світ філософії обговоримо тему сенсу та його ролі в устрої світу. Це глобальне поняття розкривається в таких аспектах як: мова і логіка, особистість людини, творчість і еволюція, терапія свідомості, штучний інтелект, сенси і матерія, позамежні питання, комплексність вивчення.

Ведуча: ТАРАСЮК ЛАРИСА СЕРГІЇВНА

Дата: 8 квітня.
Час 19:00
Вартість участі: 800 грн.

Чекаємо на ваші заявки в Telegram та Viber за номером: +380678296613