Новини студентської ради

06.05.2020

НОВА РЕАЛЬНІСТЬ, ІНТУЇЦІЯ, МАЙБУТНЄ: УРОКИ УСПІХУ І НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Інститут психології і підприємництва розділяє цілі сталого розвитку й реалізує дані ініціативи через освітні програми для бакалаврів, менеджерів, управлінців та підприємців. Саме через новітні програми Інститут трансформує підходи до освіти, беручи на себе відповідальність і виконуючи головну місію – навчити людину розуміти та створювати саму себе, виховувати себе як лідера в цьому світі, розвивати в собі здібність та вміння перемагати.
 
З усією серйозністю ми підходимо до підбору найкращих практик та актуальних програм, зокрема у тому, що стосується нашого із вами нового майбутнього, нових підходів і нових викликів, які поставила перед нами нова реальність.
 
Саме тому Інститут запустив курс факультативних занять «Нова реальність, інтуїція, майбутнє», які покликані, насамперед, допомогти кожному віднайти себе, свій шлях, прислухатися до власної інтуїції та зробити ривок – потужний крок, що призведе до реалізації вже нових можливостей у новій реальності.
 
Перша лекція курсу була присвячена темі «Колізії сучасного буття», яку провела доктор філософських наук, доцент і викладач Інституту психології і підприємництва Лариса Тарасюк.
 
Разом із лектором студенті й слухачі розмірковували над тим, що насправді відбувається і ховається за панікою і тривогою, як впоратися з нескінченним інформаційним потоком та ілюзорною безвихіддю, як віднайти своє істинне Я і рухатися далі.
 
Вашій увазі уривок із лекції.
 
Нагадуємо, що заняття проходять в онлайн-форматі по четвергах з 18:00 до 19:00
Для уточнення організаційних деталей звертайтеся за тел.: +38(067) 519 75 77 Юлія Рицик
05.05.2020

ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ І ПІДПРИЄМНИЦТВА ЗАПУСКАЄ ТЕСТОВУ ПРОГРАМУ «ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ КАР’ЄРНИЙ КОНСУЛЬТАНТ»

Вибір кар’єрного шляху – одне із найважливіших рішень, які ми приймаємо в житті. Це не лише впливає на досвід у вищій освіті, але й потенційно диктує задоволення, яке ви отримаєте від роботи протягом усього свого життя.

  • Вам 16 і ви вагається у виборі майбутньої професії?
  • Ваші син або дочка ще не закінчують школу, але ви вже турбуєтеся про профорієнтацію?

Інститут психології і підприємництва запускає унікальну тестову програму для батьків та учнів, які готуються до вступу у вищі навчальні заклади!

Пройдіть безкоштовний та конфіденційний аналіз від HR-спеціалістів і хедхантерів провідних українських компаній та дізнайтеся якими талантами, здібностями і можливостями володієте саме ВИ!

Скористатися можливістю у три кроки:

  • Перейдіть за посиланням: https://cutt.ly/nykfGm7
  • Пройдіть безкоштовний тест
  • Отримайте професійну характеристику на електронну пошту протягом семи днів.

ПЛАНУЙТЕ МАЙБУТНЄ ЗАЗДАЛЕГІДЬ!

01.05.2020

ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ І ПІДПРИЄМНИЦТВА РОЗПОЧАВ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ!

На час карантину Інститут психології і підприємництва запровадив дистанційне навчання і перетворився на сучасний майданчик для проведення онлайн-заходів будь-якого формату. Незмінними залишилися атмосфера пізнання й отримання нових знань, а ще дух ділової та плідної співпраці, у чому надзвичайно допомогли як викладачі, так і студенти.

Другий модуль весняного семестру відбувся в онлайн-форматі, дещо змінивши та доповнивши спеціально адаптований для студентів навчальний план. Студенти усіх навчальних програм Mini MBA отримали завдання для домашнього опрацювання, які протягом модулю відпрацювали із викладачами у практичному форматі. Теоретична частина усіх лекцій була поєднана із додатковою практикою, що допомогло студентам ще глибше поринути у вивчення ряду дисциплін.

Розпочався другий модуль з лекції президента Інституту Олени Бабіної на тему «Паніка VS Вірус». Наприкінці лекції студенти розбирали ряд питань, що назріли в ході доповіді. Чи справді тривога, яку викликає пандемія коронавірусу, може нашкодити не менше самої вірусної інфекції? Як підтримувати свій психоемоційний стан? Куди скеровувати енергію, чому і як слід блокувати масову паніку? А також безліч інших актуальних питань.

За розкладом відбулися не лише заняття, але й факультативи, які теж пройшли в онлайн-форматі. Разом із викладачем Інституту Ларисою Тарасюк студенти розбирали філософське поняття «Алітейя», критерії, концепції, теорії, судження і вчення найвизначніших філософів, поринувши в унікальну подорож атмосферою і духом стародавніх часів. Наприкінці заняття викладач навела цитату професора Антоніо Менегетті «Життєвий світ є чиста, точна інтуїція. Внутрішній контакт з Логосом, Ін-се – шлях, який дозволяє пройти до точки формалізації чистої інтуїції. Це дозволяє доступ до зародження чистої інтуїції».

Не менш вражаюча атмосфера панувала й на синемалогії за фільмом «Тут курять», адже синемалогія – цей потужний інструмент водночас і один із найулюбленіших у всіх студентів ІПП. Цього разу студенти і гості Інституту, що приєдналися до факультативу, говорили на тему «Форма мислення людини, яка створює успіх».

Нижченаведені фото з архіву Інституту психології і підприємництва.

Навчайтеся із задоволенням!

06.04.2020

ІПП відкриває для вас курс факультативних занять: «НОВА РЕАЛЬНІСТЬ, ІНТУЇЦІЯ, МАЙБУТНЄ».

Курс допоможе здійснити контакт з власною інтуїцією, побачити шлях виходу з ситуації, що склалася, і, як результат – стати переможцем у грі під назвою «Життя».

На які теми ми будемо говорити?

 Як перемагати під час кризи?
 Чому під час пандемії одні хворіють, а інші ні?
 Чого нас навчає історія людства?
 Що говорять великі філософи про епідемії та кризові ситуації?
 Лідер в період кризи. Онтопсихологічний підхід.
 Інтуїція як основна компетенція майбутнього.
 Як зберегти себе під час масової інформаційної атаки?
 Нові тренди в бізнесі.
 Нові методики управління.

Курс відкриє перша лекція на тему: «Колізії сучасного буття» від викладача Інституту психології і підприємництва, доктора філософських наук – Лариси Сергіївни Тарасюк.

У світі постійно відбуваються різні процеси. Іноді вони здаються занадто складними. Ми не завжди готові прийняти нову реальність, тим більше – осмислити її. Якби ж ми могли просто взяти й зателефонувати великим мислителям – Платону, Канту, Менегетті або Парменіду, й запитати: «Як вчинити? Що насправді відбувається і ховається за всією цією панікою і тривогою? Як впоратися з нескінченним інформаційним потоком, ілюзорною безвихіддю?». Заплутавшись у власних протиріччях і спробах аналізувати, ми тонемо в оцінках і прогнозах диванних експертів.

З упевненістю, що базується на власному досвіді й з усією серйозністю заявляємо, що негативні прогнози, сумна статистика, гнітюча інформація завжди мають подвійне дно – підтвердженням тому служить історія, демонструючи різні приклади.

Хто і в який спосіб може зробити будь-яку реальність виграшною для себе і свого бізнесу?

Кожен з нас здатний на це, однак в єдиний спосіб – контактом з власною інтуїцією.

Заняття проходитимуть в онлайн-форматі по четвергах з 18:00 до 19:00
Старт: 9 квітня о 18:00
Вартість заняття: 1200 грн.
Для уточнення організаційних деталей звертайтесь за тел.: +38(050)0536265 Юлія Рицик

23.03.2020

ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА НАЙКРАЩИЙ МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ ТА ВИГРАЙ 2000 ГРН.

ШАНОВНІ ШКОЛЯРІ!

Інститут психології і підприємництва надає кожному із вас можливість взяти участь у конкурсі «Найкращий мотиваційний лист» на тему: “Чому я прагну навчатися в ІПП і яким бачу власне майбутнє?” і ВИГРАТИ знижку на навчання в Інституті в розмірі 2000 гривень.

ЧОМУ ВАРТО БРАТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ?

 Ви отримаєте практику написання мотиваційного листа – однієї з обов’язкових складових, що вимагають при вступі провідні вищі навчальні заклади світу;
 Якщо ваш мотиваційний лист виявиться одним із найкращих – отримаєте зворотній зв’язок від керівництва Інституту та викладачів стосовно змісту, наповнення та форми;
 Виграєте знижку в розмірі 2000 гривень на навчання за однією із програм Інституту: «HR-менеджмент» або «Комунікативний менеджмент» (на курсі передбачено лише 24 вільних місця).

Конкурс триває до 1 червня 2020 р. включно. Про його результати буде повідомлено на сторінках соціальних мереж Інституту після обробки усіх листів.

Листи надсилати за електронною адресою edu@ipp.edu.ua до 15.04.2020 р.

СКАЧАТИ: методичні рекомендації з написання мотиваційного листа