ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

27.12.2021

ЗАПРОШУЄМО НА КУРС ISPIRAZIONE DAI MAESTRI

Реміснича школа “Terra Invetriola” відкриває набір на універсальний практичний мистецький курс для початківців та професіоналів – “ШКОЛА МАЙСТЕРНОСТІ”.

Курс складається з 8 різноманітних майстер-класів,
послідовність яких розрахована таким чином, щоб учасники не просто зробили роботу, а отримали навички й знання в мистецтві:
1 – “Енкаустика”
Малюємо фарбами на основі воску
2 – Живопис олійними фарбами
з опануванням секретів “старих майстрів”. Частина 1
Виконуємо власний твір, застосовуючи класичні прийоми.

3 – “Мистецтво гравюри

(гравюра та друк власноруч виконаних творчих робіт);

4 – “Мистецтво золочення та сріблення поверхні;

5 – “Художній розпис по дереву”

6 – “Художній розпис по склу”
7 – “Ліплення”
Моделювання та формоутворення. Матеріали — робота з гіпсом та глиною);
8 – Живопис олійними фарбами
з опануванням секретів “старих майстрів”. Частина 2
При купівлі пакету з 6 чи 8 занять ви отримаєте
+МАЙСТЕР-КЛАС зі створення твору в унікальній художній техніці, яка стане для вас сюрпризом!
🔸Старт – 20 січня 2022
🔸8 занять
🔸Всі матеріали надаються
🔸Готові роботи забираєте з собою
🔻Локація – креативний навчальний простір «Aletheia»
🎨 Подаруйте собі щасливі години творчості!
Відкривайте в собі таланти та застосовуйте нові вміння у житті!

РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРС https://goo.su/yre
Деталі за телефоном    +38(067) 827 35 40
Увага! Кількість місць обмежена.
23.05.2021

ФІЛОСОФІЯ ГУМАНІЗМУ: «АНТРОПОЦЕНТРИЗМ І ГУМАНІЗМ ЕПОХИ ВІДРОДЖЕННЯ»

Міст Гуманізму крізь століття. Джерела того, що ми називаємо «сучасна людина» і «сучасна свідомість», добре простежуються в епосі Відродження, яка докорінно відрізнялась від концепції Середньовіччя. Гуманізм крізь антропоцентризм: перетворення старих образів людини і світу в нові «сучасні» образи і породило, як величезні можливості розвитку,  так і рівні за величиною небезпеки руйнування, такої очевидної особливо в наші дні. Проблема духовної ізоляції і нестачі внутрішньої узгодженості, ознаменувало відкриття важливості особистості та індивідуального досвіду. Цей процес йшов рука об руку зі зростаючим видаленням проекцій від зовнішнього світу і відповідних реалізацій внутрішніх станів людини.

Третя лекція  авторського спецкурсу:

«ФІЛОСОФІЯ ГУМАНІЗМУ: ВІД АНТИЧНОСТІ ДО СУЧАСНОСТІ»

Дата: 28 травня

Початок: 18.00

Формат: онлайн конференція у Zoom

Вартість участі 800 грн.

Записатися на курс: 38(067)827-35-40

06.04.2021

НОВИЙ ІНТЕНСИВ-КУРС ВІД “КУДЕПЬЕ”- “Boogie woogie dance”

Раді повідомити, що вже 13 квітня студія хореографічного мистецтва «Кудепье» розпочинає новий інтенсив-курс “Boogie woogie dance”!

🤩 Запрошуємо всіх бажаючих поглинути у атмосферу 50-х років!!! Адже, це чудова змога дізнатися, чому ми відчуваємо неймовірні блюзові ритми під час цього ритмічного танцю.

Приєднуйтесь до наших занять і відкрийте для себе новий «Рух життя»💃🕺

Дізнатися деталі та записатися на курс можна за телефонм

📲+38(067)827-35-40
04.04.2021

ВЕЧІР БІЛЯ КАМІНУ В “АФІНСЬКІЙ ШКОЛІ”

В усі часи для людини дуже важлививим є світ сенсів. Сьогодні антропологічна криза вимагає від нас глибокого переосмислення світу сенсів та цінностей.

ІПП та інтелект-клуб «Афінська школа» запрошує студентів, викладачів та гостей на зустріч у форматі «Вечори біля каміна».

В. Налімов, сучасний мислитель та філософ вважав «спонтанність» головною філософською проблемою. У роботі «Спонтанність свідомості» він показав, як через буття людини в світі розкриваються сенси. Розглядаючи людину як текст, він запропонував опис граматики і семантики цього тексту з єдиних імовірнісних позицій. Концепція сенсового континууму продовжила лінійну лінію Платона, викладеного мовою сучасних уявлень.

На зустрічі біля каміна ми зануримось у світ філософії обговоримо тему сенсу та його ролі в устрої світу. Це глобальне поняття розкривається в таких аспектах як: мова і логіка, особистість людини, творчість і еволюція, терапія свідомості, штучний інтелект, сенси і матерія, позамежні питання, комплексність вивчення.

Ведуча: ТАРАСЮК ЛАРИСА СЕРГІЇВНА

Дата: 8 квітня.
Час 19:00
Вартість участі: 800 грн.

Чекаємо на ваші заявки в Telegram та Viber за номером: +380678296613

ВПЕРШЕ В ОСВІТНІЙ СИСТЕМІ УКРАЇНИ – MINI MBA “КРЕАТИВНИЙ МЕНЕДЖЕМЕНТ”

Для кого призначений курс:

✅ Керівників та адміністраторів архітектурних студій та дизайнерських бюро, wellness-бізнесів, івент-компаній, представників шоу-бізнеса та продюсерських центрів, медіа-холдингів, ТВ і радіо-компаній, фахівців рекламніх агенцій, імідж-студій та інших бізнесів у сфері креативу;

✅ Фахівнців і керівників креативних напрямків у віробничих і роздрібних компаніях;

✅ Молодих иа амбітних професіоналів, які прагнуть побудувати успішну карє’ру у творчій сфері.

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КУРСУ ВИ:
🔵 навчитесь перетворювати творчий хаос і безлад на прибутковий працюючий бізнес;
🔴 сформуєте ментальність (forma mentis) ефективного управлінця, здатного приймати точні та обґрунтовані рішення;
🔵 дізнаєтесь, як «читати» справжні потреби клієнтів і давати релевантну відповідь;
🔴 навчитесь вести перемовини та виходити з конфліктних ситуацій, презентувати себе, свої проєкти та ефективно продавати свої послуги, вести сторінки в соціальних мережах і розробляти PR-стратегію;

🔵 навчитесь проводити співбесіди та визначати здібності та схильності членів команди, вірно розподіляти ролі та створювати ефективну dream team і «зіркову» корпоративну культуру.

Докладніше – у програмі: https://ipp.edu.ua/…/12/mini-mba-creative-managment.pdf
За додатковою інформацією звертайтеся за номером:
+38 (067) 519-75-77