Новини студентської ради

23.03.2020

ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА НАЙКРАЩИЙ МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ ТА ВИГРАЙ 2000 ГРН.

ШАНОВНІ ШКОЛЯРІ!

Інститут психології і підприємництва надає кожному із вас можливість взяти участь у конкурсі «Найкращий мотиваційний лист» на тему: “Чому я прагну навчатися в ІПП і яким бачу власне майбутнє?” і ВИГРАТИ знижку на навчання в Інституті в розмірі 2000 гривень.

ЧОМУ ВАРТО БРАТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ?

 Ви отримаєте практику написання мотиваційного листа – однієї з обов’язкових складових, що вимагають при вступі провідні вищі навчальні заклади світу;
 Якщо ваш мотиваційний лист виявиться одним із найкращих – отримаєте зворотній зв’язок від керівництва Інституту та викладачів стосовно змісту, наповнення та форми;
 Виграєте знижку в розмірі 2000 гривень на навчання за однією із програм Інституту: «HR-менеджмент» або «Комунікативний менеджмент» (на курсі передбачено лише 24 вільних місця).

Конкурс триває до 15 квітня 2020 р. включно. Про його результати буде повідомлено на сторінках соціальних мереж Інституту після обробки усіх листів.

Листи надсилати за електронною адресою edu@ipp.edu.ua до 15.04.2020 р.

СКАЧАТИ: методичні рекомендації з написання мотиваційного листа

13.03.2020

У ГОСТІ ДО ІПП ЗАВІТАЛИ ДИРЕКТОРИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

Інститут психології і підприємництва завжди відкритий до співпраці та радо зустрічає гостей. Так, 11 березня 2020 р. до стін вищого навчального закладу завітали директори шкіл Дарницького району міста Києва.

Традиційно знайомство розпочалося з екскурсії кампусом для студентів. Гості проявили неабияку зацікавленість у творчому підході до архітектури споруди.

«Це зовсім інший рівень, тут усе зроблено людьми для людей. За кордоном багато університетів мають схожий підхід. Чудово, що в Україні є такий вищий навчальний заклад», – коментує директор ліцею «Наукова зміна» Марія Лисенко.

Поєднання сучасної архітектури та унікального дизайну справили неабияке враження на гостей Інституту.

Після смачної перерви у піцерії Bella Vista, де запашною кавою, солодощами та авторськими десертами директорів пригощала кондитерська Aletheia Dolci, усіх гостей запросили до конференц зали. Президент Інституту Олена Бабіна презентувала цінності, ідеї, вимоги Інституту психології і підприємництва, а також відповіла на усі запитання.

Тренер-практик та викладач Інституту Ярослава Шкурко виступила з лекційним матеріалом «Креативні інструменти в HR-менеджменті», провела ряд інформативних психологічних тестів на виявлення лідерського потенціалу та розповіла про ефективну взаємодію в ході комунікаційного процесу.

Другою частиною екскурсу традиційно став майстер-клас із приготування справжньої італійської піци у дров’яній печі. Охочі розкачували тісто, обирали інгредієнти за власним смаком та поміщали власноруч приготовану страву на лопатку та відправляли у піч. Кондитер Aletheia Dolci Оксана Крупко допомагала гостям у приготуванні піци: розкривала тонкощі приготування ідеального хрусткого тіста та гармонійного поєднання смаків. Майстер-клас із приготування піци – не лише смачний бонус, а й можливість отримати новий досвід, розвинути в собі креативний підхід до кулінарії.

Завершальну лекцію «Педагогіка креативності» для директорів провів викладач Інституту Михайло Іоффе. Лектор приділив значну увагу мові та жестам тіла, пояснивши чому це є настільки важливим не лише в ході переговорного процесу, але й просто під час спілкування. Про «відкриті» та «закриті» пози, упевнені кроки, міміку та жести Михайло розповів на прикладах відомих особистостей.

«Ви маєте змогу отримати інформацію від людини навіть тоді, коли вона ще не сказала вам жодного слова», –  запевняє лектор.

По завершенню заходу президент Інституту психології і підприємництва вручила директорам сертифікати про успішне проходження одноденного курсу  «Креативні інструменти в HR-менеджменті» та запросила учнів їхніх шкіл на День відкритих дверей.

Гості проявили зацікавленість у співпраці, тож чекаємо на нові зустрічі!

20.02.2020

ДІЛОВИЙ СНІДАНОК В ІПП: ЗУСТРІЧ «ДІЛОВИХ УКРАЇНСЬКИХ ЖІНОК»

20 лютого до Інституту психології і підприємництва завітали представниці Громадської організації «Ділові Українські Жінки». Клуб успішних жінок реалізовує ряд соціальних та креативних проектів у понад 14 регіонах України.

Спільнота клубу зацікавлена в саморозвитку та освіті учасниць, тому жінки залюбки завітали на «Діловий сніданок», де на них вже чекали представники та лектори Інституту психології і підприємництва.

Традиційно гостям запропонували ознайомитися з інтер’єром та історією закладу, поринути в його атмосферу й відвідати аудиторії Інституту, кімнати для студентів, бібліотеку, бутік італійського одягу Massimo Sarto, конференц-зал, ресторан. Кожен куточок Інституту не залишився поза увагою і приємно вразив учасниць клубу.

Знайомство із закладом продовжилось у піцерії, де на гостей вже чекав запашний та поживний сніданок, а також свіжі солодощі від кондитерської Aletheia Dolci.

Учасниці клубу приїхали на «Діловий сніданок» до Інституту з різних куточків України. Кожна жінка поділилася своєю історією вступу до клубу та розповіла про сферу власної діяльності. По завершенню сніданку гостей запросили до конференц-зали, де на них чекали лекції та творчі завдання від викладачів Інституту.

Викладач Інституту Ярослава Шкурко розповіла про техніки проведення інтерв’ю з кандидатами, зупинившись на методиках оцінювання. Гості розглянули ряд запитань, які допомагають інтерв’юерам глибше розуміти наміри інтерв’юйованих та виявити наскільки той чи інший кандидат підходить компанії. Лектор акцентувала увагу на найтиповіших помилках інтерв’юерів, яких слід уникати під час співбесіди.

Про що «говорить» одяг, аксесуари, підібрані кандидатом деталі образу, а також про те, як правильно «зчитати» інформацію розповіла викладач Інституту Ірина Хоменко. Гості переглянули ряд відеороликів з інтерв’юйованими особами, які лектор аналізувала разом з аудиторією, пояснивши чому деякі з кандидатів були переконливішими за інших та привернула увагу до кольорів, які слід обирати для власного образу під час співбесіди.

Викладач Інституту Михайло Іоффе провів лекцію-практикум з кінетики та проксеміки. Разом із викладачем учасники переглянули кілька відео, в ході яких гості мали змогу проаналізувати поведінку, жести, положення рук та ніг, а також іншу інформацію, яку «демонструвало» тіло кандидата.

Учасниці «Ділового сніданку» здійснили комплексний аналіз інтерв’юйованих осіб, адже мали змогу оцінити їх одразу із трьох точок зору: методик підбору персоналу, стилю одягу, кінетики та проксеміки.

Учасниці клубу «Ділових Українських Жінок» активно брали участь у дискусіях, ставили багато запитань та виявили бажання повернутися до Інституту психології і підприємництва у якості студенток за програмами Mini MBA.

18.02.2020

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ІПП: НОВІ ЗНАЙОМСТВА Й ВІДКРИТТЯ

18 лютого 2020 р. за новими знаннями та враженнями до Інституту психології і підприємництва приїхали учні шкіл міста Борисполя. За хорошою традицією знайомство зі школярами розпочалося з екскурсії стінами Alma mater. Про палітру кольорів, унікальний дизайн, поєднання матеріалів, світла та природи розповіла лектор ІПП Ірина Хоменко. Викладач акцентувала увагу школярів на головних ідеях та цінностях Інституту психології і підприємництва.

«Мені подобається, що Інститут підтримує ініціативність студентів та дає можливість облаштовувати місце, в якому ти навчаєшся. Це не лише розвиває, але й змушує цінувати, адже ти докладаєш до цього власних зусиль», – ділиться враженнями учень 11 класу гімназії «Перспектива» Нікіта Шаповалов.

Після екскурсії школярів пригостили гарячими напоями та смачними солодощами від кондитерської Aletheia Dolci. Гості ділилися емоціями та першими враженнями, після чого пройшли до конференц-зали, де на них чекала насичена й творча програма.

Тренер-практик Ярослава Шкурко розповіла школярам про важливість уміння працювати в команді та запропонувала об’єднатися в невеличкі групи. Завдання кожної з команд – збудувати з паперу високу, стійку та креативну вежу за 10 хвилин, не вимовляючи в ході будівництва жодного слова.

Результат здивував членів журі, адже команди мали кардинально різні результати: одна з команд побудувала найвищу вежу, три інші – з креативною архітектурою, а вежа п’ятої команди впала на останніх секундах завдання. Що слід покращити в навичках командної роботи, як ефективно взаємодіяти і чого варто уникати розповіла учасникам гри Ярослава Шкурко, привітавши команду-переможця.

Приємним продовженням навчального дня став майстер-клас із приготування піци, під час якого кожен охочий спробував свої кулінарні здібності та приготував обід на власний смак.

Школярі та вчителі від’їжджали додому, сповнені приємних вражень, нових знань та яскравих емоцій.

14.02.2020

В ГОСТІ ДО ІПП ЗАВІТАЛИ УЧНІ АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ №1 М. БОГУСЛАВ

За хорошою традицією Інститут психології і підприємництва відкриває двері школярам загальноосвітніх українських шкіл. Відтак 12 лютого учні 11 класів академічного ліцею №1 м. Богуслава приємно вразили викладачів Інституту допитливістю, активністю, зацікавленістю і жагою пізнання нового.

Ще під час екскурсії територією ІПП школярі проявили уважність до деталей, пильно ловили кожне слово викладача Інституту Ірини Хоменко, яка проводила екскурсію закладом, до найменших дрібниць описали почуття, які викликала у них навколишня атмосфера та природа. «Затишок, світло, простір, креатив» – такі епітети спадали на думку юним гостям Інституту.

Ірина Хоменко розповіла про те, як важливо відчувати, що ти знаходишся на своєму місці. Інститут психології і підприємництва створює атмосферу, яка спонукає до активної праці й водночас до душевного спокою та відпочинку.

Зробивши декілька атмосферних фото на згадку біля затишного каміна, школярі смакували десертами та гарячими напоями в кондитерській «живих» десертів Aletheia Dolci. У чудовому настрої гостей попрямували до конференц-зали, де викладач Ярослава Шкурко чекала на них із лекцією та захопливими бізнес-іграми.
Учням запропонували об’єднатися в команди та побудувати вежі з паперу не вимовляючи при цьому жодного слова. Три команди успішно впоралися із завданням і не порушили жодного правила гри! Але найбільше членів журі вразили презентації готових проектів, адже вони були не лише змістовні, а й креативні.

Команда під назвою «Альфа» побудувала віллу, яку творчо презентувала її капітан Юлія Гавриленко. Норвезький будинок з капсульними квартирами збудувала команда «Омега», про переваги такої конструкції розповів Микита Мельник. Найвища вежа за 10 хвилин – такий результат роботи третьої команди «Гамма». Аліна Пивовар та Наталя Васильченко розповіли чому будинок має безліч виходів і чому це важливо у сучасному будівництві.

Підбивши підсумки практичної гри школярі поринули у світ стилю та моди. Ірина Хоменко відверто говорила з гостями про вплив зовнішнього вигляду на комунікацію між людьми, як колір характеризує особистість і з чого слід почати вже сьогодні.

«Багато людей вважають, що одяг – це просто одяг. Але насправді на светр, який ми сьогодні одягнули, впливає безліч чинників: контекст, наша ціль, асортимент у магазинах, сімейні звичаї, наше найближче оточення та, врешті решт, несвідомі проявлення», – пояснює Ірина.

По завершенню лекції гості відвідали майстер-клас із приготування піци. Кожен із гостей випік власний смаколик, який став смачним завершенням навчального дня в Інституті психології і підприємництва.
До нових зустрічей!