ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ІПП

Це чудова нагода на один  стати студентом нашого інституту і пройти навчання в групах «Психологія бізнесу», «Комунікативний менеджмент» або «Креативний менеджмент».

В ці дні ви зможете  прослухати лекції з таких  дисциплін як:

– Фізіогноміка

– Філософія

– Історія мистецтва

Програми Mini MBA в ІПП об’єднують власників бізнесу, директорів компаній, топ-менеджерів, фахівців, лідерів у сфері пошуку персоналу, які прагнуть вдосконалювати професійні компетенції та націлені на особистісний розвиток.

Програми навчання містять найактуальніші та прогресивні інструменти організації та управління бізнесом, включаючи емоційний інтелект, психолінгвістику, корпоративну культуру, діловий етикет та  управління іміджем. В основу програм Mini MBA покладено онтопсихологічний метод, що сприяє набуттю слухачами способу мислення (forma mentis) ефективного управлінця.

Дати: 24-25.00

Час:   11:00 – 14:00

Місце: Конча заспа – пгт. Козин, вул. Весняна 14.

Більше про курси:

Контакти: 067 519 75 77