ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

КУРС ФРЕСКОВОГО ЖИВОПИСУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ В РЕМІСНИЧІЙ ШКОЛІ “TERRA IVETRIOLA”

10 жовтня реміснича школа “Terra ivetriola” проведе майстер-класи для дорослих і юних учасників. Чергове заняття із фрескового живопису присвячуємо орнаменту – одному із найпоширеніших та найпотужніших винаходів в історії мистецтва. У своєму змісті він зображає саме життя – взаємозв’язок компонентів та складових, які об’єднуються у гармонійному потоці.

🗒
 Розклад занять творчих студій:
10:00-11:30 – Майстер-клас із фрескового живопису для дітей. Разом із юними митцями опануємо техніку фрескового живопису, створюючи орнаментальну композицію.
11:30-12:15 – Лекція на тему: “Історія фрескового живопису” від куратора курсу, професійної художниці-декоратора Ольги Петренко.
12:30-14:00 – Перша частина майстер-класу “Орнамент Ренесансу”. Відпрацюємо прийоми фрескового живопису, а також техніки нанесення фарби на 4 типи поверхні.
14:00-15:00 – Творча обідня перерва в піцерії “Bella Vista”.
15:00-16:30 – Друга частина практичного заняття. Створимо орнаментальну композицію на основі історичного зразка.

👩‍🎨
 Фреска – одна з найдавніших художніх технік. Заняття монументальним образотворчим мистецтвом – це унікальна можливість отримати нові, “свіжі” навички, очистити розум і налагодити контакт із життям.
Орнаментальна композиція – це одночасно і річ в собі, і спосіб структурування, і розмежування простору. Також цікавою властивістю орнаменту є те, що він багато з чим поєднується, залишаючись автономним явищем.

🖼
 Реміснича школа забезпечить учасників курсу усіма необхідними інструментами, фарбами та матеріалами.
Вартість участі для дітей – 500 гривень, для дорослих – 1000 гривень.

🎯
 Аби відчути себе справжнім творцем та розкрити свій внутрішній потенціал, вже зараз можете подати заявки на навчання в “Тerra Іvetriola” в Telegram або Viber за номером: 067 827 35 40